Підключення до тарифного плану можливе при покупці і активації коробкових рішень в інтернет-магазині «Алло».

Вартість підключення

50 грн

Абонентська плата

5 грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт / с

1000 МБ/день

Трафік понад пакет на швидкості до 128 Кбіт / с

неограниченно

Послуга «Турбо швидкість»

для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт / с

0 грн

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Додаткова інформація

У тарифному плані «Безлімітний мега день - Алло» для підтримки особового рахунка в активному стані необхідно проявляти "Абонентську активність».

«Абонентська активність" - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний / вихідний трафік; платні вхідні / вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності "Абонентської активності» послуги призупиняються. Детальніше про умови.
Доступ до інтернету в тарифному плане здійснюється за умови Погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована Абонентське Активність (5 грн.). Абонентське плата знімається только за умови споживання послуг в течение доби. Доба в даного тарифного плане вважається годину з 00:00 до 23:59 за Київським часом.

Зміна тарифного плану

Перехід на тарифний план «Безлімітний мега день - Алло» не надається. Перехід з тарифного плану можливий на будь-який тарифний план коробкових рішень крім «Безлімітний день IТ» і «Безлімітний мега день ІТ». Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Додаткові можливості для тарифного плану

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку і активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».