Оператор «Інтертелеком» вітає абонентів з новорічними святами і дарує мобільні подарунки.

Економте на послугах зв'язку, користуйтеся необмеженим 3G інтернетом, вітайте рідних, друзів та колег з Новим роком та Різдвом.

У період з 10.12.2014 по 12.01.2015 для нових та існуючих абонентів проводиться акція «Святкові подарунки від Інтертелеком», в рамках якої діють спеціальні вигідні умови для активації додаткових послуг.

Використовуйте переваги 3G інтернету від «Інтертелеком» де б ви не перебували в будь-який час. Працюйте, відпочивайте або подорожуйте по всій країні на найширшій зоні покриття 3G. Найшвидший 3G інтернет Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с відкриває доступ до всіх зручних сервісів - серфінг, ігри, прослуховування аудіо і перегляд відео, пошта й соціальні мережі в онлайн-режимі без очікування завантаження.

Поспішайте скористатися святковою пропозицією від «Інтертелеком» - активуйте безлімітний 3G інтернет на всю зиму.

В рамках акції абоненти інтернет-тарифних планів (підключення на цифровий ідентифікатор) можуть активувати наступні послуги:

Акційна послуга
Пакети, які нараховуються в рамках послуги Вартість активаціїпослуги

«Святковий 3G безліміт 100 днів»

(послуга діє 100 календарних днів)

100 днів 3G безліміту (пакетний трафік – 30 ГБ на швидкості передачі даних тарифного плану (до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с), понадпакет необмежено на швидкості до 128 Кбіт/с)

50 грн

«Святковий 3G безліміт 30 днів»

(послуга діє 30 календарних днів)

30 днів 3G безліміту (пакетний трафік – 10 ГБ на швидкості передачі даних тарифного плану (до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с), понадпакет необмежено на швидкості до 128 Кбіт/с) 25 грн

Сплата абонентської плати в тарифному плані, на який підключаються послуги, обов'язкова протягом всього строку дії послуги.


В акції «Святкові подарунки від Інтертелеком» можуть взяти участь фізичні та юридичні особи. Активувати всі акційні послуги можна в Особистому кабінеті, по телефону 0945050750, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Нові абоненти можуть одночасно прийняти участь в акції «Святкові подарунки від Інтертелеком» та інших акціях при підключенні.

Активація акції можлива одноразово для одного абонентського номеру. З бонусного рахунку вартість активації акції не оплачується.