Будьте онлайн якомога довше, радуйте себе яскравими картинками, цікавим відео, улюбленою музикою і постійним спілкуванням з друзями з мобільним 3G інтернетом на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття 3G.

З 20.11.12 по 31.12.12 для нових та існуючих абонентів оператор «Інтертелеком» проводить акцію «Щасливі мегабайти».

Умови акції

Всім абонентам обласної, районної та мобільної нумерацій* надається можливість отримати 2013  безкоштовних бонусних мегабайт у подарунок і використовувати їх для інтернет доступу на смартфоні.

Для активації бонусних мегабайт абонент може відправити SMS з текстом «YES» на номер 0941117513  або активувати «Щасливі мегабайти» в автоматичній системі самообслуговування АССА, в Центрах обслуговування абонентів і у дилерів оператора «Інтертелеком». 

Послуга передачі даних надається за технологією EVDO Rev.A на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Логін «IT», пароль «IT».

Термін активації акції «Щасливі мегабайти» з 20.11.12 по 31.12.12 включно.

Строк використання бонусних мегабайт - 30 календарних днів з моменту активації акції. Після закінчення цього періоду нараховані бонусні мегабайти анулюються.

Алгоритм витрачання бонусних мегабайт: в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках базового тарифного плану, далі використовуються бонусні МБ, далі - пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг, потім використовується понадпакетний трафік за тарифами базового тарифу.

При замовленні абонентом додаткової послуги «Зміна власника» бонусні мегабайти анулюються.

Прийняти участь в акції можуть фізичні та юридичні особи, одноразово для одного абонентського номера.

*Крім тарифних планів «Весняний» і «Разом краще»