Акційна пропозиція «Бонус при підключенні тарифного плану «Все разом 60» - це можливість для абонентів, які підключаються до нового тарифного плану «Все разом 60», отримати в подарунок 100 хвилин і 100 SMS для спілкування з абонентами мобільних операторів України.

Додатково до прямого міського номеру, безкоштовних дзвінків усередині мережі, пакетним хвилинам на місцеві дзвінки і пакетним МБ інтернет трафіку абоненти отримують ще 100 хвилин для дзвінків і 100 SMS на номери мобільних операторів України.

Тепер абоненти можуть не обмежувати себе в спілкуванні - говоріть, пишіть, спілкуйтеся з друзями та колегами довго і вигідно.

Підключайтеся до тарифного плану «Все разом 60», розширюйте можливості тарифної пропозиції і оцініть всі переваги голосового зв'язку від оператора «Інтертелеком». Зробіть свій номер найзручнішим прямим міським номером в Україні.

Акція «Бонус при підключенні тарифного плану «Все разом 60» діє з 1.03.2012 по 30.04.2012. Ніяких додаткових дій для активації акції проводити непотрібно. «100 хвилин на мобільні мережі» та «Пакетні SMS 100» нараховуються абоненту автоматично при підключенні до тарифного плану «Все разом 60».

Бонусні хвилини на мобільні мережі операторів України і пакетні SMS нараховані за умовами даної акції дійсні протягом одного календарного місяця обслуговування. З другого місяця обслуговування активація послуг «100 хвилин на мобільні мережі» та «Пакетні SMS 100» можлива згідно базових умов.