Вибирайте максимум спілкування з абонентами інших мобільних операторів України. Доповнюйте обсяг безкоштовних хвилин у своєму пакеті за допомогою послуги «200 хвилин на мобільні мережі» та не обмежуйте себе у мобільному спілкуванні.

Телефонуйте на номери інших мереж з максимальним комфортом з найвигіднішою пропозицією від «Інтертелеком». «200 хвилин на мобільні мережі» - це прекрасне доповнення до прямого міського номеру, безкоштовних дзвінків усередині мережі та пакетних хвилин на місцеві дзвінки в межах вашого тарифу.

Вартість

Підключення – 0 грн.

Абонентська плата – 45 грн/місяць.

Дзвінки на GSM операторів України в рамках пакету 200 хвилин – 0 грн.

Дзвінки понад пакету оплачуються за стандартними умовами тарифу.

Як активувати

Активуйте 200 хвилин на мобільні мережі будь-яким з доступних способів:

Послуга доступна для тарифних планів прямої нумерації. Замовлена послуга діятиме на постійній основі.

Детальний опис

Пакетні хвилини діють до кінця місяця, в якому вони були нараховані. Невикористані хвилини в наступний місяць не переносяться.

У місяці, в якому активована послуга, абонплата і пакет хвилин нараховуються в розмірі, пропорційному оплаті за кожен день, які залишилися до кінця місяця, якщо інше не передбачено Договором. Наприклад, якщо ви підключаєте послугу 16.04.16, то з рахунку зніметься 22,5 грн та нараховано пакет 100 хвилин.

Пакет «200 хвилин на мобільні мережі» використовується після пакетних хвилин на GSM операторів, якщо такі включені в тарифний план.

При замовленні додаткових послуг «Зміна власника» і «Зміна тарифного плану» активовані бонусні хвилини анулюються.

При активованій послузі «200 хвилин на мобільні мережі» ви також можете активувати пакет «100 хвилин на мобільні мережі».