Ще більше трафіку для 3G інтернету. Активуйте додаткові пакети МБ і користуйтесь інтернетом довше і вигідніше.

Дивіться відео, слухайте музику, завантажуйте фото, спілкуйтеся в соціальних мережах, працюйте з великими обсягами інформації на вашому планшеті на найширшій території покриття 3G в Україні.

Управляйте своїм пакетним трафіком самостійно.

Додаткова послуга «3G Бізнес на день»
Обсяг МБ 200 МБ/день
Вартість активації 10 грн
Абонентська плата
1 грн/день
за фактом активності
Вартість 1 МБ понад пакету Згідно тарифікації базового тарифного плану

Як активувати

Підключити додаткові пакети МБ можна будь-яким із способів:


Додаткові послуги «3G Бізнес на день» доступні для всіх тарифних планів обласної та районної нумерацій, для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

При активації послуги надання передачі даних в тарифних планах з включеним пакетним трафіком відбувається в такому порядку:

1. пакетні МБ в рамках базового тарифного плану;

2. пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг;

3. бонусні МБ;

4. пакетні МБ в рамках активованої послуги «3G Бізнес на день»;

5. понадпакетний трафік по базовим умовам тарифу.

Детальні умови

При активній додаткової послуги «3G Бізнес на день» послуга «переходить» в нову добу тільки за умови погашення абонентської плати за добу, в яку була зафіксована абонентська активність.

Якщо на рахунку абонента залишок грошових коштів менше, ніж розмір абонентської плати за активовану послугу «3G на день» - послуга не надається до внесення необхідної суми на рахунок для оплати абонентської плати.

Якщо початок сесії інтернет ініційовано з 23.30, а закінчення сесії сталося о 00.15 в наступну добу - щоденна абонплата списується в повному обсязі. Наприклад: початок сесії інтернет 1.08.15 в 23:30, закінчення сесії інтернет було здійснено 2.08.15 в 00:15 - абонентська плата 1 грн за додаткову послугу «3G на день» знімається за використання послуги 1.08.15 і 2.08.15.