Технології

Опис Rev.B

Найшвидший 3G інтернет в Україні.

Використання технології EV-DO Rev.B дозволяє отримати абонентам можливості, які раніше були доступні лише при використанні проводового інтернету. 14,7 Мбіт/с - максимальна швидкість, з допомогою якої можливо обмінюватися фотографіями, дивитися відео, слухати музику. У реальному часі.

35 фотографій за хвилину, ТБ-програма за 5 хвилин, музичний альбом за 2 хвилини - от приклад можливостей швидкісного 3G інтернету від оператора «Інтертелеком».

Об'єднуйте всі свої пакети доступу в інтернет в одній пропозиціїі. 3G інтернет від оператора «Інтертелеком» - це рішення, яке дозволить отримати домашній інтернет, робочий та мобільний інтернет в одному пристрої.

На даний момент EV-DO Rev.B - це найінноваційніше 3G рішення серед усіх 3G операторів на Україні. Оператор «Інтертелеком» першим у світі запустив передову технологію для жителів України.

«3G Турбо». Переведіть свій тариф в режим «Турбо».

Абонентам інтернет тарифних планів для початку використання Rev.B необхідно лише активувати послугу «Турбо швидкість» на відповідному обладнанні і перейти на новий рівень швидкості на своєму ноутбуці чи комп'ютері.

Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi Fi роутер з підтримкою Rev.B


Комфортне об'єднання

Додаткова послуга «3G Нічний безліміт» дозволить значно вигідніше використовувати технологію EV-DO Rev.B . Абоненти архівних тарифних пропозицій «Турбо» і тарифних планів з включеною послугою  «Турбо швидкість» можуть заощадити, використовуючи комфортний 3G Турбо  інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с в денний час доби, а 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в нічний час доби для завантаження об'ємних файлів.

 

Опис Rev.А

Найширша зона покриття серед 3G операторів.

Швидкісний 3G інтернет за технологією Rev.A - це оптимальне рішення для 3G інтернету на найширшій зоні покриття серед 3G операторів України. Послуги доступні у всіх обласних центрах, у всіх областях, більш ніж в 13 000 населених пунктах України.

Максимальна швидкість передачі даних - 3,1 Мбіт/с дозволить отримувати і відправляти пошту, комфортно спілкуватися в соціальних мережах та інтернет месенджерах, шукати необхідну інформацію для роботи або навчання, читати і скачувати книги і слухати аудіо.

Рішення для тих, кому необхідно переміщатися по місту, області чи всій Україні і при цьому постійно мати доступ до мережі на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Тарифи 

Тарифний план «3G Старт» з оплатою за кожен мегабайт для початку використання 3G інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Можливе підключення, як на контрактній, так і на безконрактній основі.

Тарифний план «Простий 3G» для зручного використання 3G інтернету з щомісячним трафіком 1000 МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с.

Тарифний план «Мега день» для щоденного використання 500 МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с.

Тарифний план «3G Безліміт» для постійного використання інтернет-доступу зі щоденним обсягом інтернет трафіку на високій швидкості та необмеженим трафіком понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с.

Тарифний план «Вільний день» - «плати, коли хочеш» - тариф зі щоденною платою, коли абонент використовує інтернет доступ і не оплачує дні коли не використовує. Щоденний обсяг трафіку - 500 Мбайт.