Безпечний інтернет

Оператор «Інтертелеком» пропонує абонентам зробити свій 3G інтернет найбезпечнішим 3G інтернетом, захистивши за допомогою послуги «Антивірусний захист» персональні дані на своєму пристрої доступу - персональному комп'ютері або ноутбуці, перебування в мережі інтернет, а також використовувати «батьківський контроль» для забезпечення безпеки в мережі наймолодших користувачів мережі оператора «Інтертелеком».

Не всяка інформація, яку можна знайти в мережі, корисна і безпечна. Найчастіше батькам досить складно контролювати процес роботи своєї дитини в глобальній мережі. Для того, щоб зробити перебування дитини в інтернеті безпечним оператор «Інтертелеком» пропонує своїм абонентам спеціальну послугу «Батьківський контроль, гнучке управлння». Дана послуга блокує виходи на сумнівні сайти з будь-якого обладнання  - комп'ютера, ноутбука, планшета або смартфона дитини, забороняє раптову появу банерів, посилань, зображень, які ведуть на негативну і небезпечну інформацію.

Перевагою підключення послуги «Батьківський контроль, гнучке управлння» являеться можливість батькам управляти режимом доступу в Інтернет для своєї дитини: самостійно визначати «білі» та «чорні» списки сайтів, устанавлювати час та дні роботи послуги. 

 

Зручність використання послуг антивірусного захисту від оператора «Інтертелеком»

Вибір тарифної пропозиції, максимально відповідає потребам користувача - від захисту тільки файлів від шкідливих програм до максимального забезпечення безпеки роботи в мережі інтернет.

Економія при використанні ліцензійного продукту - залежно від обраного продукту абонентська плата стягується за період в 30 днів (Антивірус Dr.Web) або за один день використання послугою (Антивірус Лабораторії Касперського).

Зручність оплати з особового рахунку абонентам. Плата за використання послугою списується, як за додаткову послугу - немає необхідності додатково купувати ключі або активувати підписку зі сторонніх ресурсів.

Простота установки і налаштування антивірусного захисту.

Широкий набір додаткових інструментів і технічна підтримка від постачальника рішень антивірусного захисту Dr.Web та Лабораторії Касперського.

Зручність активації та управління оплати послуги, зміни тарифної пропозиції реалізовано за допомогою автоматичної системи самообслуговування (АССА).

 

 
Дізнатися детальніше про послугу «Антивірус Dr.Web»                                    
DrWeb_AV_on_site.png
Дізнатися детальніше про послугу «Антивірус Лабораторії Касперського»  Kaspersky_png.png