Тарифні плани «Розетка»

Підключення до тарифного плану можливо при купівлі та активації коробкових рішень та стартових пакетів «Інтертелеком» в інтернет-супермаркеті «Розетка» у період з 24 червня 2015 по 31 серпня 2016 року.

 

Тарифний план
РОЗЕТКА-3G Безліміт 199

Вартість підключення

50 грн

Абонентська плата

199 грн/місяць

Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с

 2500 МБ/день

Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с

   необмежено

Послуга «Турбо швидкість»

для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

 0 грн

 

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Пакетні МБ нараховуються кожну добу. Добою в тарифному плані вважається час з 00:00 до 23:59 за Київським часом. Невикористані МБ на наступну добу не переносяться.

 

60 днів 3G безліміту на Турбо швидкості

При активації тарифного плану автоматично підключається послуга «60 днів 3G безлімітної Турбо швидкості».

Це означає, що протягом 60 днів з моменту активації тарифу ви зможете користуватися абсолютним безлімітом на турбо швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Сплата абонентської плати за тарифний план обов'язкова на протязі дії послуги.


Додаткові можливості для тарифного плану

- Найбезпечніший 3G інтернет. Антивірусний захист з послугами «Антивірус Dr.Web» і «Антивірус Лабораторії Касперського» за спеціальними пропозиціями для абонентів «Інтертелеком».

- Послуга «Батьківський контроль, гнучке управління» для захисту від «небезпечного» контенту в разі використання тарифного плану дітьми.

- Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».


Зміна тарифних планів

Перехід на тарифний план «3G безліміт 199 ІТ-Розетка» не надається. Перехід з тарифного плану можливий на будь-який тарифний план, доступний для активації в коробкових рішеннях крім «Безлімітний день ІТ» і «Безлімітний мега день ІТ». Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.