Супер 3G безліміт IT

Вартість підключення в коробкових рішеннях 50 грн
Вартість підключення в стартових пакетах «3G Інтернет»
0
Абонентська плата  330 грн/місяць
Трафік на швидкості до 14,7 Мбіт/с
необмежено
Послуга «Турбо швидкість» 0

 

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

 

Де підключити тарифний план

Тарифний план «Супер 3G Безліміт IT» доступний для активації в коробкових рішеннях:


в стартових пакетах:

Підключення до тарифного плану проводиться на безконтрактній основі.

 

Додаткові можливості для тарифного плануДодаткова інформація

Зміна тарифного плану

Перехід на тарифний план «Супер 3G Безліміт IT» можливий з будь-яких інтернет-тарифних планів коробкових рішень. Вартість переходу - 25 грн з ПДВ при переході з тарифного плану з більшою абонплатою на меншу і 0 грн при переході з тарифного плану з меншою абонплатою на більшу.

Перехід з тарифного плану «Супер 3G Безліміт IT» можливий на будь-який з інтернет-тарифних планів коробкових рішень, доступних для підключення та переходу на загальних умовах.

Зміна тарифних планів можлива в АССА, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

 

Розрахунковий період 

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається термін з 1 по останнє число місяця включно, незалежно від кількості днів у відповідному місяці. Абонентську плату за наступний місяць необхідно вносити попередньо, до 1 числа. Якщо 1 числа місяця, за який здійснюється оплата, сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг припиняється. Детальні умови.

Мінімальний термін дії тарифного плану становить 3 календарних місяці c дати запуску (з 15.07.15).

Абоненту присвоюється локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.