Рік без турбот IT

Вартість підключення в коробкових рішеннях 1 грн
Вартість підключення у стартових пакетах «3G Інтернет»
0 грн
Абонентська плата 
199 грн/рік
Пакетні МБ на швидкості до 14,7 Мбіт/с  2000 МБ/місяць

Трафік понад пакету на швидкості до 14,7 Мбіт/с 

0,05 грн/1МБ

 

Щомісячний пакетний трафік нараховується в повному обсязі кожен місяць, у тому числі в перший та останній місяць дії тарифу.


Де підключити

Тарифний план «Рік без турбот ІТ» доступний для активації

 

Підключення проводиться на безконтрактній основі.  

   

Можливості для тарифного плану

 

Додаткова інформація

Турбо швидкість

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с (середня швидкість 5 Мбіт/с). 

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора. 

Для інтернет-доступу у режимі Турбо необхідно перевірити підтримку вашого пристрою технології EV-DO Rev.Або придбати 3G модем/Wi Fi роутер підтримкою Rev.В.


Розрахунковий період 

Розрахунковим періодом у тарифному плані є 1 рік. Абонентську плату за наступний рік необхідно вносити попередньо, до 1 числа 13-го місяця після попередньої оплати абонплати. Якщо сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг припиняється. Детальні умови.


Зміна тарифних планів

Перехід на тарифний план «Рік без турбот ІТ»  не доступний.

Перехід з тарифного плану «Рік без заботт ІТ» можливий на будь-який з інтернет-тарифних планів коробкових рішень, доступних для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів можлива в АССА, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Постійна IP-адреса не надається. Абоненту присвоюється локальний IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адресу недоступний. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. 

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.