Вільний доступ ІТ

3G інтернет для абонентів - це найкращий спосіб використовувати всі переваги пристроїв. Для максимально швидкого доступу в інтернет для отримання термінової інформації, отримання новин та спілкування з близькими та родичами, не пропускаючи жодного повідомлення, і приємне проведення часу - пошук статей, читання книг, перегляд фільмів, прослуховування музики або звичний серфінг по просторах інтернету.

Тарифний план «Вільний доступ» - найкраще рішення для використання 3G інтернету на своєму персональному комп'ютері, ноутбуці або планшеті. Тарифна пропозиція максимально вигідна, як для постійного домашнього або офісного, так і для мобільного використання в поїздках, відрядженнях або подорожах.

Абонентська плата списується, тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі - ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат та обов'язкових платежів - оплачуються тільки ті дні, коли абонент знаходиться в мережі.

Мобільне використання для абонентів оператора - можливість отримати доступ до мережі інтернет більше, ніж в 5500 населених пунктах у всіх регіонах України. Оператор надає послуги на самій широкій зоні покриття 3G в Україні.

Умови тарифного плану до 31.05.2014

Тарифний план

Вільний доступ ІТ
Щоденна абонплата 
(при умови споживання послуг протягом доби) 
6 грн/день

Обсяг Мб, включених в пакет на швидкості до 3,1 Мбіт/с

1000/день

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

 2 грн/день

Вартість 1 МБ вхід/вихід трафіку, понад пакета

 0,10

Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02
 

Умови тарифного плану з 01.06.2014

З 01.06.2014 за 31.08.2014 абонентам будуть нараховуватися бонуси 150 грн на рахунок. Грошовий бонус можна використовувати для активації і абонплати за додаткові послуги: Антивірус «Dr. Web», «Антивірус Касперського», «Батьківський контроль, гнучке управління». Також на бонуси можна замовляти додаткові інтернет-пакети Мегабайтів і використовувати 3G інтернет по максимуму на найширшій зоні покриття в Україні. 

Тарифний план

Вільний доступ ІТ
Щоденна абонплата   
(за умови споживання послуг протягом доби) 
6 грн/день

Обсяг Мб, включених в пакет на швидкості до 3,1 Мбіт/с

500/день

Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 за 31.08.2014 
50 грн/міс

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

 2 грн/день

Вартість 1 МБ вхід/вихід трафіку понад пакет

 0,10

Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02

 

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Підключення до тарифного плану проводиться на цифровий ідентификатор або мобільну нумерацію (код 094). При підключенні на мобільну нумерацію додатково стягується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5%.   

Додатковий пакет мегабайт

Обсяг трафіку в рамках пакету на швидкості до 3,1 МБ/с
(з послугою «Турбо швидкість» - до 14,7 Мбіт/с) 
500 МБ/день

Вартість пакету
(за умови споживання послуг протягом доби)

5 грн/день
Способи замовлення пакету  АССА
Центр обслуговування абонентів
Дилерські точки продаж
  За телефоном 094 50 50 750*

 * дзвінки на номер 094 50 50 750 дзвінки за тарифами операторів зв'язку.

 

Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних у тарифному плані надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с, у тому числі і при використанні трафіку понад пакету. Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн. 

 

Абонентська плата у тарифному плані знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00.

Для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність». При відсутності «Абонентської активності»  протягом шести календарних місяців підряд номер абонента деактивується, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік.

 

Послуга «Вільна ніч» не надається.

Зміна тарифних планів здійснюється через систему самообслуговування абонентів АССА

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесії Інтернет здійснюється з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються. 

Логін: IT, пароль: IT  

 

Абоненту надається локальна IP-адреса. Звертаємо вашу увагу на те, що з мережі Інтернет IP-адреса недоступна.
Доступ в інтернет здійснюється по протоколу NAT.