3G Вільний день ІТ

Тарифний план «Вільний день ІТ» -  рішення для 3G інтернет-доступу з мобільних пристроїв для використання в поїздках, відрядженнях або подорожах. Тарифный план доступний для активації в стартовому пакеті «3G Інтернет».

Ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат і обов'язкових платежів - оплачуються лише ті дні, коли абонент знаходиться в мережі.

Для збільшення швидкості пакетних МБ до 14,7 Мбіт/с надається можливість активувати  послугу «Турбо швидкість».

 

Умови тарифного плану «3G Вільний день ІТ» 

Тарифний план

3G Вільний день ІТ

Вартість підключення 0

Абонентська плата в день
(за умови споживання послуг протягом доби)

2 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с 200 МБ/день
Обсяг бонусних МБ при підключенні* 300 МБ

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0,5 грн/день
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку понад пакет 0,03 грн

 

Тарифи вказані в  гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються. 

* Бонусний трафік 300 МБ обмежується періодом 60 днів з моменту активації стартового пакету. Бонусні МБ використовуються після передплачених пакетних МБ тарифного плану.  

 

Послуга «Турбо швидкість»

Абонентам, які активували тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EV-DO Rev.А на швидкості до 3.1 Мбіт/с. 

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с, тому числі і при використанні трафіку понад пакету.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: АССА, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн.

 

Додаткові можливості для тарифного плану

 

Додаткова інформація

Мінімальний термін дії тарифного плану «Вільний день ІТ» становить 3 календарних місяці c дати запуску (з 10.02.14).

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність». «Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з лицьового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності « Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг припиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються. Відновити послуги можливе протягом 24 місяців. Відновити користування послугами можна будь-яким із способів: телефону *750, 0945050750 в системі IVR або за допомогою оператора служби підтримки, через web - сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

При відновленні послуг з режиму очікування особовий рахунок, абонентський номер, цифровий ідентифікатор,  баланс на основному рахунку, історія АССА зберігаються.

Відновлення обслуговування відбувається на той тарифний план з набором додаткових послуг, який був підключений у абонента до моменту призупинення послуг. Для відновлення послуг на особовому рахунку абоненту необхідно наявність суми коштів, достатньої для оплати абонентської плати. 


Абоненту присвоюється локальний IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адресу недоступний. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.