Турбо Безліміт 100 IT

Абонентська плата 149 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 14,7 Мбіт/с
2000 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено

 

Тарифний план закритий для підключення і переходу. 

 

Додаткові послуги

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

 

Детальна інформація


Розрахунковий період

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається термін з 1 по останнє число місяця включно, незалежно від кількості днів у відповідному місяці. Абонентську плату за наступний місяць необхідно вносити попередньо, до 1 числа. Якщо 1 числа місяця, за який здійснюється оплата, сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг припиняється. Детальні умови.

Пакетний трафік нараховується на добу. Добою в тарифних планах вважається час 00:00 до 23:59 за київським часом.


Зміна тарифних планів

Перехід з тарифного плану «Турбо Безліміт 100 ІТ» можливий на будь-який інтернет-тарифний план коробкового рішення, доступний для підключення і переходу на загальних умовах. Зміна тарифних планів можлива в АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Авторизація у послузі передачі даних: логін: 3G_TURBO, пароль: 3G_TURBO 

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абоненту присвоюється локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.