Супер Безліміт 100, 150 ІТ

Тарифи
 Супер Безліміт 100 ІТ
Супер Безліміт 150 ІТ
Абонентська плата 139 грн/місяць
199 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с
2000 МБ/день
2000 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено
необмежено

 

Тарифні плани закриті для підключення і переходу.

 

З 01.04.2016 діють нові умови тарифних планів

 

Тарифний план «Супер Безліміт 100 ІТ» переводиться на тариф «Супер Безліміт 120 ІТ». Тарифний план «Супер Безліміт 150 ІТ» переводиться на тариф «3G Безліміт ІТ».

Тарифи
 Супер Безліміт 120 ІТ
3G Безліміт ІТ
Абонентська плата 149 грн/місяць
210 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с
2500 МБ/день
2500 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено
необмежено

 

Додаткові послуги

  • «Турбо швидкість». При активації послуги «Турбо швидкість» передача даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14,7 Мбіт/с. 

    Послугу можна активувати будь-яким із способів: в АССА, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

 

Детальна інформація

Розрахунковий період

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається термін з 1 по останнє число місяця включно, незалежно від кількості днів у відповідному місяці. Абонентську плату за наступний місяць необхідно вносити попередньо, до 1 числа. Якщо 1 числа місяця, за який здійснюється оплата, сума на рахунку недостатня для зняття абонентної плати, послуга передачі даних не надається до внесення необхідної суми на рахунок. Якщо абонплата не сплачується протягом певного періоду, надання послуг призупиняється. Детальні умови.

Пакетний трафік нараховується на добу. Добово в тарифних планах вважається час 00:00 до 23:59 за київським часом. 


Зміна тарифних планів

Перехід з тарифних планів «Супер Безліміт 100 ІТ, 150 ІТ» можливий на будь-який інтернет-тарифний план коробкових рішень, доступний для підключення і переходу на загальних умовах. Зміна тарифних планів можлива в АССА, у Центрах обслуговування абонентів або у дилерів оператора.


Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абоненту присвоюється локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється за протоколом NAT.