Простий 3G IT

Тариф для зручного використання 3G інтернету з щомісячним трафіком 1000 МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с. 

 

Тарифний план

Простий 3G IT

Вартість підключення 50 грн
Абонентська плата  60 грн/місяць
Пакетні МБ 1000 МБ/місяць
Вартість 1 МБ понад пакета 0,07 грн

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

20 грн/місяць
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02 грн

 

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. 

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Абонентам, які активували даний тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EV-do Rev.A зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с.

 

Послуга «Турбо швидкість» 

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. 

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. 

Вартість активації послуги - 0 грн. 

 

Додаткові можливості для тарифного плану


Додаткова інформація

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається період з 01 по останнє число місяця (включно), незалежно від кількості днів у відповідному календарному місяці. Абонентську плату необхідно вносити на особовий рахунок щомісяця до 1 числа кожного місяця. У разі несвоєчасної оплати послуга передачі даних не надається до внесення на особовий рахунок необхідної суми для зняття абонентної плати. У разі несплати послуг протягом 2-х місяців надання послуг припиняється наприкінці третього місяця.

Відновити послуги можливо протягом 24 місяців будь-яким із способів: за телефоном *750, 0945050750 в системі IVR-меню або за допомогою оператора служби підтримки, через веб - сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

 

 

Перехід з тарифного плану «Простий 3G» можливий на будь-який з інтернет-тарифних планів, доступних для активації у коробковому рішенні на загальних умовах.

Зміна тарифних планів можлива в АССА, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

 

Постійна IP адреса не надається. Абоненту надається локальна IP-адреса. З мережі Інтернет IP-адреса недоступна. Доступ в Інтернет здійснюється по протоколу NAT.