Безлімітний день ІТ

Безлімітний інтернет без обов'язкових щомісячних платежів.

Зручна тарифна пропозиція зі щоденною абонентською платою для нерегулярного використання інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с перші 1500 МБ і необмежений трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с.

Умови тарифного плану «Безлімітний день ІТ»

до 31.05.2014 

Тариф
Безлімітний день ІТ
Абонентська плата (за фактом прояву абонентської активності) 8 грн/день
Безкоштовні МБ вхід./вихід. трафіку на швидкості до 3.1 Мбіт/с
1 500 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено

 

Умови тарифного плану з 01.06.2014

 З 01.06.2014 за 31.08.2014 абонентам будуть нараховуватися бонуси до 150 грн на рахунок. Грошовий бонус можна використовувати для активації і абонплати за додаткові послуги: Антивірус «Dr. Web», «Антивірус Касперського», «Батьківський контроль, гнучке управління».

 

Тариф
Безлімітний день ІТ
Абонентська плата (за фактом прояву абонентської активності) 9 грн/день
Безкоштовні МБ вхід./вихід. трафіку на швидкості до 3.1 Мбіт/с
1 500 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості до 128 Кбіт/с
необмежено
Бонуси на додаткові послуги з 01.06.2014 за 31.08.2014  
50 грн/місяць

 

 
Абонентам, які активували даний тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних в рамках пакетних МБ на базі технології EV-DO Rev.А зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с. За закінчення пакетних МБ послуга надається на швидкості до 128 Кбіт/с.

Авторизація у послузі передачі даних: логін: ІТ, пароль: ІТ.

Абоненту присвоюється локальний IP-адресу. Звертаємо вашу увагу на те, що з мережі Інтернет IP-адреса недоступний. Доступ в інтернет здійснюється по протоколу NAT  

Додаткові умови тарифного плану

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в якому зафіксована абонентська активність (8 грн.). Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу нарахування абонплати проводиться в повному обсязі.

У разі якщо абонент не використовує пакетні МБ протягом доби, залишок МБ на наступну добу не переноситься.
В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність». При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців поспіль телефонний номер абонента деактивується, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з лицьового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік.
Мінімальний термін дії тарифного плану «Безлімітний день ІТ» становить 3 календарних місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.09.13)

 

Додаткові можливості для тарифного плану


Тарифи вказані в  грн. з урахуванням ПДВ