3G планшет ІТ

Тарифний план для використання 3G планшетів максимально зручно по всій території покриття оператора «Інтертелеком» на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Використання інтернету 3G на планшеті дозволить насолоджуватися інтернет доступом на найширшій зоні покриття 3G, використовуючи звичні сервіси - перегляд відео, прослуховування музики і перегляд картинок.

 

Тарифний план

3G планшет ІТ

Вартість підключення, грн 0
Абонентська плата в день (за умови споживання послуг протягом доби), грн 1
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щомісяця 0
Обсяг вхід./вихід. МБ, одноразово*
1000
Вартість 1 МБ вхід./вихід. трафіку 0,05
Відправка sms на прямі (обласні та районні), мобільні (094) і віртуальні номери «Інтертелеком» 
0,02
Постійна IP адреса не надається  

 

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

*Бонусний трафік обмежується періодом 30 днів з моменту активації коробкового рішення. По закінченню 30 днів трафік анулюється. 

У даному тарифному плані для підтримки особового рахунка в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».
«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік. При відсутності "Абонентської активності" протягом трьох календарних місяців підряд телефонний номер абонента деактивується, при цьому всі нараховані бонуси анулюються. 

 Перехід на тарифний план «3G планшет ІТ»  можливий з будь-яких тарифних планів коробкового рішення за 0 грн з ПДВ.

Перехід з тарифного плану «3G планшет ІТ» можливий на будь-який з тарифних планів коробкового рішення за 0 грн з ПДВ.

Мінімальний строк дії тарифного плану «3G планшет ІТ» становить 3 календарні місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.03.13).

Зміна тарифних планів доступна в АССА.

 

Додаткові можливості для тарифних планів