3G Турбо старт ІТ

Тариф «3G Турбо старт» - тариф для початку використання найшвидшого 3G мобільного інтернету в Україні за технологією «EVDO Rev.B» 

 

Тарифний план

3G ТУРБО старт ІТ

Вартість підключення

50

Вартість послуги в місяць

0

Обсяг МБ включених в пакет (щомісячно)

0

Обсяг бонусних МБ при підключенні *
2000

Вартість 1 МБ трафіку

0.15

Відправка sms на прямі (обласні та районні), мобільні (094) і віртуальні номери «Інтертелеком» 
0,02
Постійна IP адреса не надається

 

Ціни в грн. з ПДВ

Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

* Бонусний трафік обмежується періодом 30 днів з моменту активації коробкового рішення. По закінченню 30 днів трафік анулюється.

Абонентам, які активували даний тариф надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EVDO Rev.B зі швидкістю до 14,7 Мбіт/с

Ідентифікація абонента послуги:

Логін: 3G_TURBO, пароль: 3G_TURBO

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність». При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд телефонний номер абонента деактивується, при цьому всі нараховані бонуси анулюються. 

«Абонентська активність» - оплата абонентської плати або плати за користування послугами відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G  Турбо старт ІТ» становить 3 календарні місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.03.12.)

Перехід на тарифний план «3G Турбо старт ІТ» можливий з будь-якихтарифних планів коробкового рішення "3G Турбо" за 0 грн з ПДВ.

Перехід з тарифного плану «3G Турбо старт ІТ» можливий на будь-який з тарифних планів коробкових рішень за 0 грн з ПДВ.

Зміна тарифних планів доступна в АССА.

 

Додаткові можливості для тарифного плану