Безпечні канікули

Спеціально на період шкільних канікул оператор «Інтертелеком» запускає вигідну пропозицію «Безпечні канікули».

При підключенні послуги «Батьківський контроль, гнучке управління» з 01.06.15 по 31.08.15 абонентська плата за використання послуги складе 1 грн.

Вартість активації послуги - 5 грн. з ПДВ.

Це відмінна можливість відсутності батьків захистити дитину від небезпечного контенту в мережі інтернет, коли він використовує інтернет-доступ на смартфоні, планшеті або персональному комп'ютері.

Використання послуги «Батьківський контроль, гнучке управління» дозволить забезпечити дітям доступ тільки до корисних сайтів, обмежити обмін особистими даними та спілкування з незнайомими користувачами, а також захистити від «дорослого» контенту. Перевагою підключення послуги «Батьківський контроль, гнучке управління» є можливість батькам управляти режимом доступу в інтернет для своєї дитини: самостійно визначати «білі» і «чорні» списки сайтів, встановлювати час і дні роботи послуги.

 

Як підключити

Підключити акцію можна в АССА, Центрах обслуговування абонентів, або відправивши SMS з текстом YES на номер 0941117577.

З 01.09.2015 року послуга «Батьківський контроль, гнучке управління» буде надаватися за стандартними умовами.

Акція «Безпечні канікули» діє для абонентів «Інтертелеком» всіх тарифних планів за винятком «Дитячий 3G інтернет», «Дитячий 3G інтернет IT», «3G Тінейджер», «3G Тінейджер ІТ».

Детальніше про послугу «Батьківський контроль, гнучке управління»