Divan.TV

Інтертелеком пропонує нову послугу для перегляду улюблених телеканалів!

Освоюйте світ онлайн-телебачення разом з «Інтертелеком-ТБ»

Оформляйте передплату на Divan.TV і насолоджуйтесь переглядом популярних телепередач на всій території покриття 3G-інтернету від «Інтертелеком».

Головна перевага нової послуги - широкий вибір різних передплат. Підберіть собі найвигіднішу пропозицію!

Переваги онлайн телебачення Divan.TV

 • Більше 200 провідних українських і зарубіжних каналів російською, українською та англійською мовами.
 • Легальний відеоконтент на будь-який смак.
 • Щоденне оновлення контенту.
 • Підтримка працездатності на стаціонарних і мобільних пристроях (Smart-телевізори, планшети, смартфони, комп'ютери, ноутбуки).
 • Функція ТВ-Архів - послуга персонального керування телепрограмами та фільмами, яка дозволяє налаштувати відкладений перегляд.
 • Висока якість трансляції.
 • Можливість використовувати сервіс «Divan.TV» в якості медіаплеєра для прослуховування радіо та музики.
 • 10 ГБ трафіку в подарунок при підключенні пакета «Стартовий + Фільмовий».

Як підключити

Активувати будь-яку з підписок в особистому кабінеті (АССА)

 • У розділі «Інтертелеком-ТБ» перейдіть на вкладку «Divan.TV» виберіть підходящий для вас варіант передплати.
 • Після замовлення послуги ви отримаєте промо-код для активації підписки на порталі Divan.TV.
 • Перейдіть на портал Divan.TV і пройдіть реєстрацію будь-яким зручним для вас способом.
 • У особистому кабінеті порталу на вкладці "Промокод" активуйте придбаний промо-код і розпочинайте перегляд улюблених фільмів і телепередач.

Вартість

Послуга
Вартість

Стартовий (Новини, Телешоу, Серіали)

Передплачуйте 90+ телеканалів всього за 39 грн/міс — та на ваших екранах будуть найбільш свіжі новини, найбільш популярні телешоу та найбільш цікаві фільми. В тарифі «Стартовий» зібрані  найбільш рейтингові загальнонаціональні канали, багато міжнародних та регіональних каналів з різноманітними програмами та кіно. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

39 грн

Стартовий+Фільмовий (Новини, Телешоу, Серіали, Класика кіно СРСР, США і Європи, Хіти світового кінопрокату, «ТВ Архів»)

Найсвіжіші новини, популярні телешоу і найцікавіші фільми. У комплексному тарифі зібрані найбільш рейтингові загальнонаціональні канали, безліч міжнародних та регіональних каналів з найрізноманітнішими програмами і кіно. Також в тарифі доступні популярні зарубіжні та вітчизняні серіали, класика кіно і нові голлівудські, російські та українські стрічки. Тариф поповнився популярними рейтинговими киноканалами: TV1000, TV1000 Action, TV1000 Comedy і TV1000 Російське Кіно.

10 ГБ в подарунок

68 грн

Оптимальний («Стартовий», «Інформаційний», «Дитячий», «ТВ Архів»)

Новини, серіали, телешоу, освітні програми, дитячі телепередачі, вітчизняні та зарубіжні фільми – все це для вас в тарифі «Оптимальний». Передплачуйте та будьте в курсі останніх політичних подій та новійших тенденцій моди, відкривайте найбільш віддалені куточки планети та насолоджуйтесь переглядом улюблених кінострічок. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

69 грн

Престижний («Оптимальний», «VIASAT+TV1000», Канали «СТРІМ», «Фільмовий», «Музичний», «ТВ Архів»)

В тариф входять телеканали з тарифу «Viasat+TV1000», а також сотні розважальних, пізнавальних, спортивних та інформаційних передач. Замовляйте «Престижний» та вмикайте на своєму медіаплеєрі або Smart TV, ноутбуці або домашньому комп’ютері, планшеті або смартфоні тисячі годин комедій, драм та боьовиків. Гарний відпочинок вам гарантовано. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

169 грн

VIP («Престижний», «VIASAT Premium», «3 ТБ», «Міжнародний», «Музичний», «Нічний»)

Передплачуйте та відкривайте найбільш повний пакет послуг Divan.TV: Всі телеканали* — дивіться максимум каналів, доступних в Україні, в найкращій якості. В тариф «VIP» включені преміальні канали з тарифу «Viasat Premium». Набір популярних телеканалів доступних українською та російською мовами плюс рейтингові іноземні канали з мовленням англійською. Вмикайте канали та відео на двох, і навіть, трьох телевізорах, а також на комп’ютері, планшеті та смартфоні без доплати. Виїжджаючи за межі України, продовжуйте дивитися більше 60 каналів в тарифі «Українське ТВ», практично, в будь-якій точці Землі, де є інтернет. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

279 грн

Дитячий (Мультсеріали, Комікси, Кіно для маленьких, Навчальні програми, «ТВ Архів»)

Вмикайте вашим дітям смішні мультики, повчальні фильми та захоплюючі пізнавальні та освітні програми в тарифі «Дитячий». Вашій увазі та увазі ваших малюків пропонується декілька чудових телеканалів з цікавим та користним наповненням. Дивіться усією сім’єю старі, добрі мультфільми та кіно вітчизняних студій, нові зарубіжні теле- та мультсеріали, сучасні телешоу, спеціально розраховані на дітей. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

29 грн

Фільмовий (Класика кіно СРСР, США і Європи, Хіти світового кінопрокату, «ТВ Архів»)

Дивіться популярні зарубіжні та вітчизняні серіали, класика кіно СРСР, США та Європи. Нові голівудські, російські та українські стрічки на кіноканалах. Обирайте велике розмаїття жанрів та стилів від режисерів Голівуду, європейського кіно та радянського кінематографу. Тариф поповнився популярними рейтинговими кіноканалами: TV1000, TV1000 Action, TV1000 Comedy і TV1000 Русское Кино. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

29 грн

Пізнавальний (Програми про історію, природу і тварин, Документальні фільми і телешоу про відкриття, «ТВ Архів»)

Дивіться програми про тварин, наукових відкриття та далекі країни в тарифі «Пізнавальний». Для вас ми зібрали разом декілька чудових телеканалів з програмами та документальними фільмами від ведучих світових студій. Передплачуйте сьогодні та кожен день дивіться надзвичайні репортажі, майстерно підготовлені талановитими журналістами та операторами. В тариф також включені популярні пізнавальні канали: Viasat Nature и Viasat History. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

29 грн

Інформаційний (Stream, Новини, Журналістські розслідування, Авторські програми, «ТВ Архів»)

Інформаційні канали України та світу в тарифі «Інформаційний» за 29 грн/міс. Вам стануть доступні прямі ефири з міст подій, гарячі інтерв’ю з впливовими політиками, смілива розмова з представниками влади та опозиції. Вибирайте тариф «Інформаційний» та ви знайдете всю необхідну інформацію. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

29 грн

TV1000 Плюс (Пізнавальні програми і світ сучасного кіно, «ТВ Архів»)

Тариф «TV1000 Плюс» всього за 39 грн. Найвідоміші канали Європи для вас в одному тарифі «TV1000 Плюс»: передачі про історію людства на «Viasat History», документальні фільми про природу та тварин на «Viasat Nature». Кіно з усього світу на каналах: «TV 1000», «TV1000 Action», «TV1000 Русское кино» та «TV1000 Comedy». Усі можливі пізнавальні передачі на різні теми та сотні годин фільмів для вас. 

39 грн

Viasat Premium (Пізнавальні програми, спорт і весь світ сучасного кіно в HD, «ТВ Архів»)

Вмикайте канали преміум-класа в тарифі «Viasat Premium»! Дивіться в чудовій якості: неймовірні програми про історію на каналі Viasat History HD, пізнавальні фильми про природу та тварин на Viasat Nature HD, захоплюючі програми про науку та техніку на Viasat Explore, спортивні трансляції на каналі Viasat Sport HD. Відкривайте світ кіно: найкращі голівудські фільми на каналі TV 1000 Premium HD, прем’єри фільмів на каналі TV 1000 Megahit HD, рейтингові фільми на каналі TV 1000, найбільш захоплюючі екшени на каналі TV1000 Action, популярні фільми російського кінематографу на каналі TV1000 Русское кино, найбільш смішні комедії на каналі TV1000 Comedy HD. Передплатникам тарифу відкрита функція "ТВ Архів" та доступ до кіно та програм в розділі «Відео».

89 грн

Тарифи наведені в гривнях із урахуванням ПДВ та збору до ПФ 7,5% для абонентів мобільного нумерації.   

Детальний опис
 • Абонплата за послуги стягується в повному обсязі.
 • Послуга надається протягом 30 днів з моменту активації промо-коду.
 • Використання передплати можливо не тільки в мережі «Інтертелеком», але і в мережах інших операторів, використовуючи для цього різні типи пристроїв (ПК, SmartTV, медіаплеєр, телефони і планшети на платформах Android, iOS, WindowsPhone). При перегляді онлайн-телебачення через мережу Інтертелеком трафік тарифікується за умовами вашого тарифного плану.
 • Одночасний перегляд з одного аккаунта доступний тільки на 1 пристрої.
 • Бонусний трафік 10 ГБ при підключенні пакету «Стартовий + Фільмовий» діє 30 календарних днів з моменту замовлення послуги.