Супер 3G на день регіональний

Бракує інтернету? Підключайте послугу «Супер 3G на день» для регіональних тарифів та залишайтеся на зв'язку де б ви не були на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Додатковий трафік на високій швидкості можна використовувати за межами домашньої зони тарифів.  

Додаткова послуга «Супер 3G на день регіональний»
Обсяг МБ 1 ГБ/день
Вартість активації 5 грн/день
Вартість 1 МБ понад пакету   Згідно тарифікації базового тарифного плану

 

Швидкість передачі даних у додатковій послузі становить до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с, якщо активована послуга Турбо швидкість.

Як активувати

Підключити 1 ГБ 3G інтернету можна будь-яким із способів: 

 

Детальна інформація

Додаткова послуга «Супер 3G на день регіональний» доступна для тарифних планів «3G Безліміт регіональний», «3G Безліміт регіональний +», «3G Безліміт 99 Акційний», «3G Безліміт 149 Акційний», «Супер 3G Безліміт регіональний», «Супер 3G Безліміт регіональний +», «Супер 3G Безліміт Акційний». 

Трафік в рамках послуги можна використовувати по всій мережі покриття Інтертелеком. У домашній зоні дії тарифів трафік послуги «Супер 3G на день регіональний» використовується в першу чергу (до пакетних МБ).

Пакетні ГБ діють до кінця доби з моменту замовлення. Для подальшого використання додаткової послуги, необхідно замовити її повторно. Кількість замовлень протягом місяця — не обмежена.