Умови підключення

Оператор «Інтертелеком» надає послуги високошвидкісного 3G інтернету та послуги голосового зв'язку на найкращій території покриття 3G в Україні - 25 обласних центрів та більш ніж 14 000 населених пунктів. 3G інтернет з вами навіть далеко від дому, за всіма автотрасах державного значення та залізничних колій.


Як підключити
3G інтернет
Як підключити
голосовий зв'язок з 3G
Як підключити
Домашній інтернет
  • Почати використовувати мобільний 3G інтернет простіше простого. Підключення послуги можливо будь-яким зручним способом:

-на сайті «Інтертелеком»;
Центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком»;
магазинах партнерів дилерської мережі.
  • Виберіть тарифний план для найвигіднішого використання 3G інтернету. У простій лінійці тарифів доступні пропозиції з оплатою тільки за дні використання або з щомісячним платежем. У всіх тарифних планах трафік понад пакет - безлімітний!
  • Використовуйте 3G інтернет від «Інтертелеком» на пристроях будь-яких стандартів зв'язку за допомогою Wi-Fi роутера або USB-модема. Для смартфонів і планшетів з підтримкою технології CDMA EV-DO можна використовувати RUIM (SIM) карту. Якщо ви хочете об'єднати використання свого GSM номеру і 3G інтернет від «Інтертелеком», який працює по всій Україні, відмінним рішенням стануть двостандартний смартфон Lenovo A330.

Підключайте 3G інтернет прямо зараз в один клік.


Розповсюджені запитання

Чим 3G від Інтертелеком відрізняється від інших операторів?

Вже сьогодні 3G інтернет від Інтертелеком доступний на найширшій зоні покриття серед операторів, які надають послуги 3G - більш ніж 14 000 населених пунктів. Покриття є у всіх обласних центрах, великих населених пунктах та основних транспортних магістралях.

Оператор «Інтертелеком» надає послуги на базі стандарту CDMA, який забезпечує конфіденційність і захищеність інформації, а також є екологічним і безпечним для здоров'я.

Яка швидкість інтернету 3G від Інтертелеком

Оператор «Інтертелеком» надає послуги 3G інтернету за двома технологіями, від яких залежить швидкість передачі даних.

Технологія EV-DO Rev.В забезпечує Турбо швидкість до 14,7 Мбіт/с. Середня швидкість 5 Мбіт/с.

Технологія EV-DO Rev.A - це швидкість до 3,1 Мбіт/с. Середня швидкість 1,5 Мбіт/с.

Робота за певною технологією залежить від технічних характеристик пристрою, на якому використовується 3G інтернет.

У мене є смартфон або планшет. Чи можу я до нього підключити 3G інтернет від Інтертелеком?

Якщо у вас вже є пристрій, переконайтеся, що він підтримує стандарт зв'язку CDMA 800. Ця інформація доступна в інструкції користувача до пристрою або в описі на офіційному сайті виробника.


Корисні посилання:

Карта покриття 3G інтернету

Каталог обладнання CDMA 3G