Телефон ZTE S183 за 199 грн

zte_199.png

Акція «Телефон ZTE S183 за 199 грн» — це унікальна можливість придбати сертифікований CDMA телефон за спеціальною зниженою ціною.

Мобільний телефон ZTE S183 відрізняється компактністю і зручністю, що робить його оптимальним варіантом для активного щоденного використання.

 

Акція діє з 15.06.2016 по 31.10.2016.   

Умови акції

Знижка на телефон діє при підключенні на тарифні плани «Супер смартфон 30», «Супер смартфон 50», «Супер смартфон 90», «Супер смартфон 150», «Супер Смартфон 20 регіон», «Супер Смартфон 40 регіон», «Супер Смартфон 70 регіон», «Супер Смартфон 110 регіон», «Мега смартфон» та «3G смартфон на місяць» у Центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком».

Підключайтеся до тарифних планів Інтертелеком і телефонуйте без обмежень всередині мережі таі на місцеві міські номери, а також користуйтеся об'ємними пакетами хвилин для спілкування з абонентами інших мобільних операторів країни.

Разом з акцією «Телефон ZTE S183 за 199 грн» ви також можете підключити акційні послуги «Подвоєні хвилини» та отримати двійний обсяг пакетних хвилин для дзвінків на номери інших операторів України. 

Детальніше про акцію

Підключення в рамках акції доступно для фізичних та бюджетних організацій. Один абонент може придбати не більше 1-ї одиниці обладнання.

Придбання обладнання за акційною ціною можливе за умови підписання додаткової угоди (ДУ), терміном на 6 місяців. За умови передчасного припинення договору, до закінчення дії ДУ, встановлюються штрафні санкції у розмірі 2 грн. з ПДВ за кожні добу, до закінчення терміну дії ДУ.

В період дії ДУ послуга «Тимчасове припинення контракту» не надається, а зміна тарифного плану можлива при переході на ТП з рівним або більшим розміром абонентську плати.