Відео

 • 3G інтернет прив'язаний до номера і є тільки на смартфоні? Використовуйте 3G для всіх пристроїв з Wi-Fi роутером від Інтертелеком. Підключайтесь зараз і отримайте рік 3G у подарунок.

 

 

 


 • Нова рекламна кампанія «Інтертелеком»: «Не чекай 3G, користуйся зараз!». Не чекайте, поки «рак свисне», або Вся правда про український 3G.

 


 • Дивишся як завантажується? Дивись контент! Оператор «Інтертелеком» пропонує безкоштовно протестувати найшвидший 3G інтернет в країні на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

 

 


 • Зимовий хіт від «Интертелеком». Безлімітний мобільний 3G інтернет на найширшій зоні покриття 3G в Україні протягом 100 днів без плати за трафік.

  • Настала ера мобільних Wi-Fi технологій! 3G модуль мобільного роутера використовує технологію передачі даних EV-DO Rev.B, яка поєднує в собі 3 канали 3G інтернету Rev.A і їх загальна швидкість може досягати до 14,7 Мбіт/с. Це робить Huawei EC 5321u-1 найшвидшим мобільним роутером в Україні. 

  • Мобільний 3G інтернет тепер безлімітний. Нові безлімітні тарифні плани для використання 3G інтернету від 1 гривні на день зроблять ваших мобільних помічників по-справжньому вільними. Подорожуйте по просторах Інтернету, обмінюйтеся яскравими враженнями і думайте про нові відкриття, а не про стан вашого рахунку. З безлімітним мобільним 3G інтернетом більше не доведеться рахувати мегабайти і турбуватися про переплати за понадпакетний трафік.

 


 • Щоб знайти точку доступу Wi-Fi, іноді доводиться побігати, обійти найближчі кафе, торгові центри, офісні будівлі і зони відпочинку та інші громадські місця - все це забирає час і сили. А так хочеться обійтися без усієї цієї метушні. Персональний мобільний 3G Wi-Fi роутер, з яким зона Wi-Fi буде,«завжди з тобою», прямо в кишені.

 

 

 • 1 000 или 2 000 МБ мобільного 3G-інтернету кожен день. Тарифні плани «Гіга-День» для активних користувачів інтернету для роботи, відпочинку та розваг. Мобільний 3G інтернет від «Інтертелеком» до 3,1 Мбіт/с дозволить залишатися online в будь-якій точці України. Кожен день - гіга-активний та гіга-цікавий.

 

 

 • Оператор «Інтертелеком» пропонує абонентам спеціальну послугу «Батьківський контроль», яка дозволять наймолодшим користувачам мережі та дітям середнього шкільного віку одержати якісний і захищений інтернет-доступ, а батькам бути спокійними при використанні дітьми інтернету.    

 

 

 • Оператор «Інтертелеком» з 7 травня 2012 року запустив рекламну кампанію на підтримку популярної тарифної пропозиції «Вільний доступ». Перевагами тарифної пропозиції є - гнучка система оплати, вартість пакетної пропозиції і можливість використовувати тарифну пропозицію на різних пристроях. Гнучка система оплати «плати коли використовуєш» - абонент оплачує тільки ті дні, коли використовує мобільний 3G інтернет, а також відсутність щомісячної абонентської плати. 

 

 

 • Рекламна кампанія на підтримку повномасштабного запуску «3G Турбо» - найшвидшого мобільного 3G інтернету, у всіх регіонах України. «Інтертелеком» першим на території України надав нові можливості мобільності - комфортний серфінг по інтернет-сайтах, перегляд відео високої якості, відео дзвінки та он-лайн радіо, обмін мультимедійними повідомленнями і он-лайн ігри та інші численні сервіси - свобода переміщення і використання сервісів на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с серед 3G операторів України.

 

 

 

 

 • 5 вересня 2011 р. стартував новий ролик першого національного CDMA оператора. Ролик анонсує можливість використання послуг оператора «Інтертелеком» на смартфонах і комунікаторах - прямий міський номер, 3G інтернет і численні можливості смарфтонів в будь-якій точці України в межах телекомунікаційної мережі оператора «Інтертелеком». Ролик є частиною національної рекламної кампанії оператора, запущеної по всій території України.

 

 

 

 

 • 28 березня 2011 р. стартував рекламний ролик першого національного CDMA-оператора «Інтертелеком». Рекламний відеоролик був частиною національної рекламної кампанії оператора, запущеної напередодні комерційного запуску мережі «Інтертелеком» відразу в шести регіонах країни - у Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Луганську та Запоріжжі. Ролик анонсує національне покриття «Інтертелеком», яке дає абонентові можливість користуватися прямим міським номером і мобільним 3G інтернетом в будь-якій точці країни в межах телекомунікаційної мережі оператора.