Новини

25.06.2008 18:49
Нова послуга поповнення рахунку!
Шановні абоненти, відтепер у вас є можливість поповнити рахунок за допомогою нашого сайту. Зручність даної послуги зможуть оцінити передовсім абоненти мобільного Інтернету.

Компанія «Інтертелеком» пропонує вам два способи поповнення рахунку з нашого сайту:

 

 1. За допомогою послуги «Поповнення рахунку»

  Вам необхідно придбати скретч-картку або електронний ваучер в центрах продажу та обслуговування абонентів або ж в дилерських торгових точках. На головній сторінці сайту зайти в розділ «Поповнення рахунку».

  У вікні поповнення рахунку ввести номер телефону (через вісімку), номер скретч-картки (або електронного ваучера), PIN-код (вказаний на скретч-карточці/ваучері) та відправити дане повідомлення. Після чого на ваш номер (або номер абонента, якому Ви поповнювали рахунок) буде доставлено SMS-повідомлення із зазначенням залишку на рахунку.

  Звертаємо увагу наших абонентів, що у разі, коли ваш баланс нульовий або негативний, ви можете дістати доступ до сторінки поповнення рахунку online за допомогою наступних даних з'єднання:

  • Логін: IT_TEST
  • Пароль: IT_TEST

   

 2. За допомогою послуги «Відправити SMS»

  Вам необхідно придбати скретч-картку або електронний ваучер в центрах продажу та обслуговування абонентів або ж в дилерських торгових точках. На головній сторінці сайту зайти в розділ «Відправити SMS».

  У вікні відправки SMS потрібно вказати:

  • номер телефону – 80000001111
  • текст повідомлення – Pay + номер абонента (через вісімку) * номер картки або ваучера * PIN-код

  Відправити набране повідомлення.

  Після чого на ваш номер буде надіслано SMS-повідомлення.

Новини і прес-релізи