Новини

31.05.2008 19:35
Інтертелеком покращує обслуговування абонентів в Черкаській області
Тепер послуги компанії «Інтертелеком» стали доступніші для жителів Черкаської області. 31 травня 2008 року відбулося відкриття Центру продажу та обслуговування абонентів в м. Умані за адресою: вул. Жовтневої революції, 9/8.

Почата комерційна експлуатація мережі місцевого безпровідного зв'язку CDMA із задіяними індексами (04744) 42000 – (04744) 42999 в кількості 1000 номерів. З цієї миті жителі Черкаської області можуть скористатися послугами високоякісного мобільного (з кодом 094) і місцевого безпровідного зв'язку з використанням прямої нумерації м. Черкас та м. Умані, а також мобільними послугами передачі даних з технології EVDO Rev. A.

На даному етапі забезпечено впевнене покриття в м. Черкасах, а також в інших містах і районних центрах Черкаської області: Драбів, Канєв, Золотоноша, Чернобай, Чигирін, Корсунь-Шевченківський, Городище, Сміла, Кам'янка, Шпола, Катеринопіль, Ватутіне, Звенигородка, Тальне, Маньківка, Жашків, Монастирище, Христинівка. Абоненти, підключившись до мережі Інтертелеком, дістають можливість вільного спілкування на всій території України, де існує покриття оператора.

Новини і прес-релізи