Новини

19.10.2016 15:44
Новий тарифний план «Мега смартфон» з можливістю регулювання обсягу щомісячного трафіку
Обирайте самі, який обсяг трафіку вам потрібен на місяць!

З 1 жовтня ми запустили новий тарифний план для дзвінків - Мега смартфон. Особливістю даного тарифного плану є можливість використовувати його, як на базових умовах, так і з додатковими пакетними умовами.
 
Базовий пакет послуг коштує 30 грн/міс. і відкриває перед вами такі можливості: 600 хв/міс. на дзвінки всередині мережі та на місцеві номери; 0,01 грн за хвилину всередині мережі (понад пакету); 0,07 грн за хвилину на місцеві номери (понад пакету); 0,03 грн за 1 МБ інтернету.
 
Додаткові пакетні умови рекомендуємо використовувати бізнес-абонентам, яким необхідний великий обсяг хвилин і безлімітний 3G для спілкування і пошуку необхідної інформації. Даний тариф коштує 399 грн на місяць і включає в себе наступне:
  • дзвінки в мережі Інтертелеком і на місцеві номери - безліміт;
  • дзвінки на мобільні та міські номери по Україні - 2000 хв.;
  • 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с - безліміт;
  • повідомлення на номери всіх операторів по Україні - 2000 SMS.
 
Підключення або відмову від Додаткових пакетних послуг можна замовити в Особистому кабінеті (АССА), ЦОА або дилерів оператора. Вартість активації пакета - 369 грн з ПДВ. Кількість активацій - 1 раз на календарний місяць.
 
Перехід в наступний місяць за базовим або додатковим пакетом можливий тільки за умови оплати абонентської плати.
При підключенні до тарифного плану, ви отримуєте подарунок - до 6000 хвилин на мобільні мережі, в рамках акції «Подвоєні хвилини». Підключайте тарифи для смартфона і отримуйте подвійний обсяг пакетних хвилин в подарунок для дзвінків на номери інших операторів України. Більше не потрібно економити на дзвінках!
Акція діє до 31 жовтня 2016 року.
 

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 19.10.2016 15:44

    Новий тарифний план «Мега смартфон» з можливістю регулювання обсягу щомісячного трафіку

Новини і прес-релізи