Новини

25.07.2016 11:42
Інтертелеком підтримав проведення Міського пікніка в Харкові
Активні розваги, жива музика, хороше кіно та смачна їжа: як пройшов 8-й Міський пікнік

23-24 липня в Харкові пройшов Міський пікнік. Уже ввосьме захід зібрав на стадіоні «Динамо» харків'ян і гостей міста різного віку — всього понад 10000 чоловік. Протягом двох днів заходу на території стадіону «Динамо» проходили кінопокази під відкритим небом, лекції та майстер-класи від професіоналів в різних областях діяльності, відбувся турнір з гігантською дженги, а в дитячій зоні маленьких гостей пікніка протягом усього дня розважали численні дитячі майстер-класи та рухливі ігри.
Перевірити соціальні мережі та месенджери, поділитися фотографіями і відео з тими, хто на пікнік не потрапив, гості заходу змогли завдяки партнеру Міського пікніка — компанії Інтертелеком. У лаунж-зоні оператора для відвідувачів був організований безкоштовний високошвидкісний доступ в інтернет.
Крім того, Інтертелеком провів для гостей Міського пікніка майстер-клас з декупажу, запропонував протестувати 3G обладнання та зробити фото в яскравій тематичної фотозоні, а також розіграв призи: сувеніри, знижки на 3G гаджети і два мобільних Wi-Fi роутера для зручного доступу в мережу на найширшій території покриття 3G в Україні.
«Такі сімейні заходи, як Міський пікнік, важливі для формування здорового соціального суспільства, і ми раді, що підтримали цю подію, — розповів директор департаменту маркетингу і продажів Владислав Шульга. — Відвідувачі нашої бренд-зони отримали можливість із зручністю скористатися інтернетом, а також протестувати роботу 3G смартфонів, планшетів і мобільних Wi-Fi роутерів від Інтертелеком».

 

Новини і прес-релізи