Новини

22.07.2016 15:02
Xiaomi Mi4c: тонкий смартфон з яскравим забарвленням
Тестуйте ще один двостандартний смартфон в центрах обслуговування абонентів

Xiaomi Mi4c.jpgБракує яскравості в двостандартних гаджетах? Вибирайте Xiaomi Mi4c — новий смартфон з лінійки сертифікованих двостандартних пристроїв Xiaomi.
П'ять варіантів забарвлення монолітного корпусу Xiaomi Mi4c надають широкі можливості для вираження своєї індивідуальності. Вибирайте свій варіант: нестандартний і яскравий жовтий, блакитний або рожевий або класичний і стильний чорний або білий. Незалежно від обраного кольору смартфон відрізняється високою ергономічністю та чудовою якістю збірки. А стильна фірмова оболонка MIUI 7 операційної системи Android 5 Lollipop доповнює гармонійний зовнішній вигляд гаджета.
Що стосується технічної частини, то Xiaomi Mi4c — типовий представник модельного ряду Xiaomi середньої цінової категорії: сучасний, продуктивний, з хорошою автономністю. Смартфон оснащений 6-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 808 і Li-Po акумулятором на 3080 мАг, що забезпечує до 6 годин роботи пристрою в режимі активної експлуатації. 13 МП камера з подвійним світлодіодним спалахом дозволяє робити відмінні фотографії і знімати відео Full HD. Якісний 5-дюймовий екран відрізняється високою передачею кольору, насиченістю і гнучкими настройками яскравості.
А найголовніше — Xiaomi Mi4c підтримує одночасну роботу в мережах CDMA і GSM, відкриваючи додаткові можливості у використанні мобільного зв'язку. Зберігайте свій мобільний GSM номер і користуйтеся голосовим зв'язком і 3G інтернетом від Інтертелеком на найширшій території покриття в Україні в одному пристрої — а заодно отримуйте подарунки:

  • 100 днів безлімітного 3G інтернету;
  • 300 хвилин для дзвінків на мережі інших операторів;
  • до 4 місяців без абонплати — в рамках спеціальної акції «Смарт драйв» від Інтертелеком! Після закінчення терміну дії акційних умов абонентам доступний весь обсяг послуг, передбачених умовами обраного тарифного плану.
Xiaomi Mi4c, а також інші сертифіковані смартфони Xiaomi та більше 20 моделей двостандартних смартфонів інших виробників вже сьогодні доступні в центрах обслуговування абонентів Інтертелеком по всій Україні. Двостандартні гаджети лінійки Xiaomi також можна придбати в магазинах національних торговельних мереж і популярних інтернет-магазинах.

 

Новини і прес-релізи