Новини

20.07.2016 12:26
Подорожі з 3G: куди їздили українці в червні 2016 року
Інтертелеком з'ясував, які туристичні напрямки стали найпопулярнішими на початку літа

3G_travel_small.jpgЗакінчився перший місяць літа — час активних відпусток і активного використання 3G інтернету. Коли, як не в перші дні сонячного та жаркого літа, зберігати спогади в фотографіях і відео, ділитися з друзями та близькими яскравими враженнями, залишаючись на зв'язку в соціальних мережах або месенджерах, а заодно й урізноманітнити своє дозвілля хорошим фільмом або новим захоплюючим мобільним додатком?
Абоненти Інтертелеком почали літо з максимального занурення в світ онлайн контенту. Споживання трафіку 3G інтернету за червень 2016 року сягнуло 5718 ТБ (5 996 805 783 МБ) — на 53% більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Якщо рівномірно розподілити ці мегабайти серед всіх абонентів Інтертелеком, на кожного довелося б щонайменше 4000 МБ на місяць.
Де ж українські користувачі витрачають весь цей 3G трафік? З найширшої територією 3G покриття в Україні абонентам Інтертелеком високошвидкісний мобільний інтернет доступний у всіх областях країни, включаючи такі популярні, але важкодоступні для зв'язку туристичні місця, як Карпати, Шацькі Озера, Дністровський каньйон і багато інших місць, що знаходяться за межами великих населених пунктів, де поки недоступне покриття 3G від інших операторів.
Більше 18% українців влітку активно подорожують по країні. Найбільше туристів в червні 2016 року вирушили до столиці — на Київ припало більше 36,2% всіх подорожей. Друге місце з 11,1% зайняла Одеса — кілометри затишних пляжів і море розваг для гостей будь-якого віку та стилю життя. Майже стільки ж мандрівників в червні вирішили насолодитися красою і чистим гірським повітрям Карпат — вони, майже наздогнавши Одесу, посіли третє місце з 11% туристів.

 

Новини і прес-релізи