Новини

19.07.2016 17:22
«Супер 3G на день регіональний» для користувачів регіональних тарифних планів
Нова послуга для зручних подорожей з регіональними тарифами

Користувачі регіональний тарифних планів тепер можуть вийти за межі свого регіону. Послуга «Супер 3G на день регіональний» — це 1 ГБ високошвидкісного 3G інтернету всього за 5 грн для використання на всій території України!
Вихідні на морі, спонтанна поїздка до Львова або робочий візит до столиці? Залишайтеся онлайн і продовжуйте використовувати всі можливості 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с. 1 ГБ високошвидкісного трафіку мобільного інтернету на добу досить на необмежене використання месенджерів і мобільних онлайн-додатків, прослуховування потокової музики та перегляд відео на youtube, активний перегляд веб-сайтів, використання навігації тощо — все, що потрібно для комфортних подорожей.
«Супер 3G на день регіональний» доступний для абонентів тарифних планів «3G Безліміт регіональний», «3G Безліміт регіональний +», «3G Безліміт 99 Акційний», «3G Безліміт 149 Акційний», «Супер 3G Безліміт регіональний», «Супер 3G Безліміт регіональний +», «Супер 3G Безліміт Акційний».
Підключайте послугу в особистому кабінеті (АССА), центрах обслуговування абонентів та магазинах дилерської мережі Інтертелеком, отримуйте 1 ГБ 3G інтернету та насолоджуйтеся високошвидкісним доступом до контенту не тільки в своїй області, а й по всій Україні!
Новини і прес-релізи