Новини

18.07.2016 16:20
700 МБ 3G інтернету в день за 5 грн
Лінійка регіональних тарифних планів від Інтертелеком поповнилася новою пропозицією з оплатою за фактом користування. Підключайте новий тариф «3G мега день регіональний» та отримуйте 700 МБ високошвидкісного 3G інтернету на день всього за 5 грн.

3g_mega_den_reg_300x200.jpgЯкщо 3G інтернет потрібен час від часу, але в обсязі, достатньому для вільного доступу до будь-якого онлайн-контенту тоді, коли це буде потрібно, оцініть «3G мега день регіональний». 700 МБ трафіку в рамках тарифу забезпечує можливість шукати інформацію в інтернеті, дивитися відео, працювати з поштою, спілкуватися в соціальних мережах і месенджерах протягом всього дня.

А при підключенні до 31 серпня 2016 року отримуйте 100 днів 3G безліміту у подарунок: ще більше високошвидкісних мегабайт для доступу до улюбленого контенту.

На сьогоднішній день «3G мега день регіональний» доступний для підключення в центрах обслуговування абонентів та магазинах дилерської мережі Інтертелеком в 11 областях України: Одеській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Дніпровської, Донецької, Запорізької та Луганської. При використанні тарифного плану за межами зазначених областей доступ до інтернету надається на швидкості до 128 Кбіт/с.

Новини і прес-релізи