Новини

15.07.2016 10:25
Dr.Web — всебічний захист ваших гаджетів від шкідливого ПО
Вибирайте свій пакет антивірусного ПО.

DrWeb_AV_on_site.pngЗахищайте свої гаджети від шкідливого ПО, забезпечуйте всій сім'ї безпечний доступ у мережу, а також налаштовуйте батьківський контроль і не турбуйтеся про перебування в мережі ваших дітей — і все це з пакетами антивірусного захисту Dr.Web.

Інтертелеком пропонує пакети Dr.Web для смартфонів і планшетів, ПК і навіть серверних платформ під управлінням ОС Windows.

Dr. Web Мобільний для пристроїв, що працюють на ОС Android, за 6 грн/місяць (або 39 грн/рік) захистить смартфони або планшети від впливу шкідливого ПО, установки програм-троянів, розсилки СМС-спаму та несанкціонованих дзвінків, а також надійно збереже ваші персональні дані, паролі тощо від викрадення.

Пакети для ноутбуків і ПК Dr.Web Класик (17 грн/місяць), Dr.Web Стандарт (19 грн/місяць) і Dr.Web Преміум (20 грн/місяць) — це багаторівневий захист для пристроїв під управлінням ОС Windows. Віруси, троянські програми, викрадачі паролів і хакери не зможуть проникнути на ваш комп'ютер, антиспам запобіжить захаращення пошти масовими розсилками, а веб-антивірус забезпечить захист від шкідливих програм в режимі онлайн. До складу пакету Преміум також входить Батьківський контроль, який дозволяє створювати «білі» і «чорні» списки сайтів, а також налаштовувати доступ користувача до ресурсів, що містяться на самому пристрої.

Dr.Web Преміум Сервер за 80 грн/місяць — це пакет професійного захисту для серверних платформ Microsoft Windows Server. Антивірус, антіруткит, антишпигун, антиспам, веб-антивірус, батьківський контроль і брандмауер забезпечать повний і всебічний захист для терабайт даних на сервері.

Вибирайте оптимальний для себе пакет і тестуйте його протягом 30 днів без внесення абонентської плати при першому замовленні антивірусних послуг.

Підключайте антивірусний захист Dr.Web в особистому кабінеті (АССА).

 

Новини і прес-релізи