Новини

14.07.2016 11:17
Отримуйте супер бонуси при покупці двостандартних смартфонів
100 днів 3G безліміту, 300 хвилин і до 4 місяців без абонплати в подарунок.

pitSTOP_350_225.jpgДоповнюйте звичний мобільний номер GSM-оператора можливостями 3G інтернету і голосового зв'язку стандарту CDMA від оператора Інтертелеком та беріть все від мобільного зв'язку. Вибирайте оптимальну модель двостандартного смартфону, підключайте мобільний номер від Інтертелеком і активуйте акцію «Смарт драйв», отримуючи в подарунок:

  • 100 днів 3G безліміту;
  • 300 хвилин для дзвінків на всі напрямки по Україні;
  • до 4 місяців без абонплати.

Бонусні хвилини і мегабайти 3G інтернету в рамках акції «Смарт драйв» надаються у доповнення до пакетних умов обраного тарифного плану для смартфону: «Кращий смартфон», «3G смартфон на місяць», «Супер смартфон 30», «Супер смартфон 50», «Супер смартфон 90» або «Супер смартфон 150». Після закінчення терміну дії акції ви можете користуватися всіма послугами, які надаються в рамках чинної тарифної пропозиції.

Подарунки при підключенні доступні при покупці будь-якого двостандартного смартфону з асортименту пристроїв у центрах обслуговування абонентів Інтертелеком. У мережі ЦОА та на офіційному сайті Інтертелеком також можна вибрати одну з моделей сертифікованих смартфонів Xiaomi: Xiaomi Redmi 3, Xiaomi Redmi Note 3 Pro або Xiaomi Mi4c. Ряд інших моделей, доступних у продажі зі стартовим пакетом «Кращий смартфон», можна знайти в магазинах національних торговельних мереж та на сайтах популярних інтернет-магазинів.

Підключайтеся до 31 серпня 2016 року та отримуйте подарунки від Інтертелеком.

 

Новини і прес-релізи