Новини

13.07.2016 12:58
Обирайте безлімітне спілкування всього за 50 грн/місяць
100 днів 3G літа в подарунок при підключенні до «Супер смартфон 50».

Якщо ви — активний користувач голосового зв'язку та 3G інтернету, вибирайте пропозицію, що максимально відповідає вашим вимогам до мобільного зв'язку.

«Супер смартфон 50» з абонплатою 50 грн/місяць — саме такий тариф, оптимально збалансований для використання мобільних додатків, онлайн-сервісів голосового зв'язку.

В рамках пропозиції «Супер смартфон 50» ви отримуєте безліміт для дзвінків на номери інших абонентів Інтертелеком та місцеві міські номери і 200 хвилин для спілкування з абонентами інших операторів України (плюс ще 200 хвилин щомісяця протягом перших трьох місяців після підключення). А 2000 МБ високошвидкісного 3G інтернету на місяць з безлімітом на швидкості до 128 Кбіт/с після використання високошвидкісних мегабайт дозволить активно спілкуватися в соціальних мережах і месенджерах, «гуглити» цікаві факти або маршрути в онлайн-картах, користуватися мобільними додатками і отримувати доступ до різноманітного онлайн-контенту на всій території покриття мережі 3G Інтертелеком: більш ніж 14000 населених пунктів по всій Україні.

А при підключенні до 31 серпня 2016 року отримуйте 100 днів 3G безліміту в подарунок — високошвидкісний 3G не тільки на період відпусток, але й на все літо!

Підключайте тарифний план «Супер смартфон 50» та інші пропозиції для смартфонів, планшетів і навіть ПК у центрах обслуговування абонентів і дилерських магазинах «Інтертелеком» по всій Україні.

 

Новини і прес-релізи