Новини

12.07.2016 11:13
Літо 3G від Інтертелеком в самому розпалі!
Підключайтеся і отримуйте 100 днів 3G безліміту в подарунок.

3g_summer.jpg Сезон літніх знижок на 3G від Інтертелеком триває. Вибирайте необмежений високошвидкісний доступ до онлайн-контенту на території всіх областей України: підключайтеся до тарифних планів для смартфонів, планшетів або ПК до 31 серпня і отримуйте 100 днів безлімітного 3G інтернету в подарунок!

Отримуйте доступ до онлайн контенту з безлімітом від Інтертелеком в будь-який час і в будь-якому місці. Спілкуйтеся, обмінюйтеся фото і відео, дивіться фільми, слухайте музику, подорожуйте, залишаючись на зв'язку зі світом на всій території покриття 3G мережі Інтертелеком, яка охоплює більше 14000 населених пунктів, основні автомобільні і залізничні траси країни. 3G інтернету вистачить і на відпустку, і на решту літа.

Вибирайте найбільш оптимальний для себе тарифний план з пропозицій Інтертелеком. Активним користувачам голосових послуг і 3G інтернету варто звернути увагу на лінійку для смартфонів, а тим, хто в першу чергу потребує великих обсягів трафіку мобільного інтернету, підійдуть пропозиції для планшетів та ПК.

Якщо ви вже є абонентом Інтертелеком, замовляйте 100 днів 3G літа за 100 грн і отримуйте 30 ГБ високошвидкісного трафіку на 100 днів на додаток до мегабайтам 3G в рамках свого тарифного плану.

Акційні умови «100 днів 3G літа» діють при підключенні до Інтертелеком до 31 серпня 2016 року. Відкрийте своє безлімітне 3G літо зараз!

 

Новини і прес-релізи