Новини

07.07.2016 09:19
Приєднуйтесь до «Лояльного клієнту»: допоможіть зробити Інтертелеком краще та отримайте бонуси на рахунок!
Запущена унікальна програма підвищення якості обслуговування в ЦОА та контакт-центрі.

loyalniy_klient_ua.pngХочете отримувати найбільш своєчасне, професійне та привітне обслуговування в ЦОА і контакт-центрі Інтертелеком? Ми кожного дня працюємо над вдосконаленням рівня обслуговування у всіх точках дотику з клієнтами, але тепер ви можете самі взяти участь в цьому процесі. Допоможіть нам стати краще: беріть участь в програмі «Лояльний клієнт» і отримуйте бонуси за участь на свій абонентський рахунок.

Для того, щоб взяти участь в програмі, заповнюйте заявку в Особистому кабінеті (АССА) та вибирайте об'єкт перевірки: центр обслуговування абонентів або контакт-центр. Потім відвідайте обраний ЦОА або зверніться в call-центр. Після цього заповніть анкету в Особистому кабінеті, оцінюючи такі показники як ввічливість, манеру спілкування, доступність наданої інформації, задоволеність результатом вирішення питання тощо — і отримайте бонуси на рахунок!

Бонусні кошти в розмірі 40 грн нараховуються з 15 по 20 число наступного після перевірки місяця, а використовувати їх можна на оплату будь-яких послуг зв'язку Інтертелеком. У разі невикористання бонусних коштів протягом місяця вони переходять на наступний місяць.

Оцінити клієнтський сервіс можна у всіх центрах обслуговування абонентів Інтертелеком.

Оцінити роботу центру інформаційної підтримки можна, зателефонувавши за одним з таких телефонів:

  • 0 800 750 750 (дзвінки з номерів всіх операторів зв'язку України — безкоштовно);
  • 094 50 50 750 (дзвінки з мобільних номерів тарифікуються згідно з тарифами оператора зв'язку);
  • *750 (з номерів «Інтертелеком» — безкоштовно).

 

Новини і прес-релізи