Новини

01.07.2016 10:56
«Інтертелеком-ТБ» відтепер зі зручною поденною тарифікацією
Нові можливості доступні для передплатників «Кіно і ТБ: Легка» та «Кіно і ТБ: Оптимальна».

MEGOGO-10gb_350.jpg

Видався нудний вечір? Забудьте про нудьгу — підключайте «Інтертелеком-ТБ» і насолоджуйтеся тисячами цікавих телепередач, шоу, новітніх фільмів і серіалів прямо у себе вдома. Велика частина абонентів, які вже оцінили «Інтертелеком-ТБ», вибрали при підключенні підписку «Кіно і ТБ: Легка» та отримали місяць безкоштовного користування послугою у подарунок.

Для максимального комфорту користування передплати «Кіно і ТБ: Легка» та «Кіно і ТБ: Оптимальна» тепер доступні з поденною формою тарифікації. Користуйтеся послугою навіть з мінімальним обсягом коштів на рахунку: вартість одного дня користування в рамках передплати «Кіно і ТБ: Легка день» становить 1,30 грн, в рамках передплати «Кіно і ТБ: Оптимальна день» — 2,70 грн.

Вибирайте будь-яку зручну форму тарифікації, адже обсяг послуг залишається однаковим:

  • 92 канали та доступ до колекції з понад 5500 фільмів без реклами з передплатою «Кіно і ТБ: Легка»;
  • 100 каналів і доступ до колекції з 6500 фільмів без реклами у передплаті «Кіно і ТБ: Оптимальна». При активації послуги — акція: 10 ГБ 3G щомісяця у подарунок!

Не пропускайте улюблені передачі і шоу, а також дивіться улюблені фільми у відмінній якості на будь-якому пристрої з «Інтертелеком-ТБ».
 

 

Новини і прес-релізи