Новини

29.06.2016 10:20
Нові акційні тарифи для домашнього Wi-Fi
Підключайте безпроводовий домашній інтернет на найвигідніших умовах.

Підключайте домашній Wi-Fi від Інтертелеком максимально вигідно з одним з нових акційних пропозицій: безлімітні тарифні плани зі швидкістю доступу до 5 Мбіт/с з абонплатою від 40 грн! 

wifi_accia_ukr.jpg


Безпроводовий домашній інтернет від Інтертелеком — оптимальне рішення для організації інтернет-доступу у разі відсутності технічної можливості або завищеної вартості підключення проводового інтернету. Домашній Wi-Fi — це доступ до мережі на швидкості до 5 Мбіт/с для користувачів будь-яких пристроїв від смартфона до персонального комп'ютера. Одне підключення для всіх домашніх гаджетів: користуйтеся безпроводовим інтернетом всією родиною.

Лінійка тарифних планів «Домашній інтернет акційний» доступна в ряді населених пунктів по всій Україні. Переглянути повний перелік населених пунктів, в яких доступні нові пропозиції.

Підключайтесь до акційних тарифів домашнього Wi-Fi від Інтертелеком до 31 серпня 2016 і отримуйте місяць використання послуги у подарунок! Оформити заявку на підключення можна будь-яким зручним для вас способом:

 

 

 

Новини і прес-релізи