Новини

23.06.2016 10:13
Інтертелеком запрошує протестувати більше 20 моделей двостандартних смартфонів
Від флагманів до бюджетників: для тестування доступні смартфони провідних світових виробників.

pitstop-ru_small.jpgДоповнити номер GSM-оператора високошвидкісним 3G інтернетом і голосовим зв'язком від Інтертелеком — простіше простого з рядом нових сертифікованих двостандартних смартфонів, доступних в центрах обслуговування абонентів, на офіційному сайті і в магазинах популярних торгових мереж. А оскільки кращий спосіб оцінити що-небудь — спробувати самому, Інтертелеком запрошує всіх на тестування двостандартних смартфонів в центри обслуговування абонентів по всій Україні.

Купуйте сертифіковані смартфони Xiaomi, а також тестуйте більше 20 моделей CDMA+GSM гаджетів від провідних світових виробників. В асортименті центрів обслуговування представлені пристрої всіх класів — від бюджетного до преміум. Протестувати можна будь-який, обравши саме той варіант, який задовольнить усі вимоги до ідеального двостандартного смартфону. Тестування кожної з моделей CDMA+GSM гаджетів — абсолютно безкоштовно. Консультанти центрів обслуговування абонентів нададуть бажаний гаджет для тестування, а також дадуть відповідь на будь-які питання щодо двостандартних пристроїв.

Основною перевагою двостандартного гаджета перед звичайним смартфоном на дві SIM-карти є можливість одночасної роботи в мережах різних стандартів зв'язку: CDMA та GSM. Це дозволяє набагато ширше поглянути на можливості мобільного зв'язку, доповнивши мобільний номер GSM-оператора 3G інтернетом від Інтертелеком на найширшій території покриття в Україні. Крім того, тарифні плани від Інтертелеком пропонують найбільш об'ємні пакети високошвидкісних 3G мегабайт, а також якісний і надійний голосовий зв'язок на найвигідніших умовах.

Оцінити всі переваги двостандартного смартфона допоможе спеціальний тарифний план «Кращий смартфон»: безлімітні дзвінки всередині мережі, 50 хвилин для дзвінків на всі мережі по Україні та 3000 МБ високошвидкісного 3G інтернету всього за 25 грн/місяць. А при підключенні до кінця літа кожен абонент отримує подарунки: 100 днів 3G безліміту, 300 хвилин для дзвінків на всі напрямки по Україні та 4 місяці без абонплати.

Повний перелік доступних для тестування смартфонів можна подивитися в розділі Пристрої — Смартфони на офіційному сайті Інтертелеком.

Дізнатися адреси ЦОА в вашому регіоні  

 

Новини і прес-релізи