Новини

21.06.2016 11:20
100 днів 3G безліміту і 300 хвилин в подарунок без абонплати
«Кращий смартфон» для двостандартних пристроїв: новий тариф з подарунками при підключенні.

pitSTOP_350_225.jpgІнтертелеком дарує подарунки всім користувачам, які куплять двостандартный смартфон. Обирайте відповідну модель з лінійки сертифікованих двостандартних гаджетів і підключайте мобільний номер Інтертелеком, отримуючи в подарунок:

• 100 днів 3G безліміту;
• 300 хвилин для дзвінків на всі напрямки по Україні;
• 4 місяці без абонплати.

Після закінчення терміну дії акції вам будуть доступні безлімітні дзвінки всередині мережі, 50 хвилин для дзвінків на всі мережі по Україні та 3000 МБ високошвидкісного 3G інтернету всього за 25 грн/місяць в рамках тарифу «Кращий смартфон».

Подарунки при підключенні доступні при покупці будь-якого двостандартного смартфону, доступного в асортименті пристроїв в центрах обслуговування абонентів Інтертелеком.

Сертифіковані смартфони нової лінійки — Xiaomi Redmi 3, Xiaomi Redmi Note 3 Pro і Xiaomi Mi4c вже доступні в центрах обслуговування абонентів та на офіційному сайті Інтертелеком. Ряд інших моделей, доступних у продажу зі стартовим пакетом «Кращий смартфон», можна знайти в магазинах національних торговельних мереж і популярних інтернет-магазинах.

Акційні умови діють при підключенні до 31 серпня 2016 року.

На відміну від звичайних смартфонів з двома SIM-картами, двостандартні пристрої здатні одночасно працювати в стандартах GSM і CDMA. Доповнюйте звичний мобільний номер GSM-оператора можливостями 3G інтернету і голосового зв'язку стандарту CDMA від оператора Інтертелеком та користуйтеся послугами зв'язку на новому рівні комфорту і вигоди.

 

Новини і прес-релізи