Новини

16.06.2016 14:39
Інтертелеком анонсував лінійку сертифікованих двостандартну смартфонів Xiaomi для українського ринку
Оператор пропонує додати 3G інтернет до будь-якого GSM-номером.

Інтертелеком анонсує лінійку сертифікованих двостандартних пристроїв Xiaomi для українського ринку. Всього в роздрібному продажі представлені шість моделей смартфонів Xiaomi, які працюють одноразово в стандартах CDMA і GSM.

Смартфони з двома SIM-картами давно перейшли в розряд повсюдно використовуваних гаджетів, в той час як інтерес до двостандартних смартфонів серед українських користувачів тільки починає рости. В інших країнах, наприклад, США чи Китаї, де CDMA-зв'язок поширена так само широко, як і GSM, спостерігається інша картина: двостандартні пристрої користуються стабільно високим інтересом з боку споживачів. Адже на відміну від звичайних двухсимочних апаратів, двостандартні гаджети одночасно працюють в різних стандартах зв'язку: CDMA і GSM.

Українським користувачам це дозволяє по-новому поглянути на послуги мобільного зв'язку і 3G інтернету. Доповнивши звичний мобільний номер GSM-оператора можливостями 3G і голосового зв'язку CDMA-стандарту від оператора Інтертелеком, можна використовувати послуги зв'язку з набагато більшим комфортом і вигодою, адже тарифна лінійка Інтертелеком пропонує одні з найбільш привабливих умов для дзвінків і 3G інтернету на ринку. Крім того, значно розширюється географія користування 3G інтернетом, адже 3G від Інтертелеком на сьогоднішній день доступний на найширшій території покриття в Україні — більш ніж в 14000 населених пунктах, охоплюючи більш 85,8% населення.

Підключення до мережі Інтертелеком з новими смартфонами залишається максимально простим. Користувачеві пропонується пристрій в комплекті зі стартовим пакетом: встановивши R-UIM карту в смартфон, можна відразу ж починати користуватися послугами зв'язку.

На даний момент на ринку представлено шість моделей сертифікованих двостандартних CDMA+GSM смартфонів Xiaomi. Xiaomi Redmi 3 і Xiaomi Redmi Note 3 Pro вже доступні у продажу на офіційному сайті Інтертелеком і в центрах обслуговування абонентів оператора, а до кінця місяця цей список поповнить модель Xiaomi Mi4c. Деякі моделі також доступні в магазинах національних торговельних мереж, а ознайомитися з усією лінійкою сертифікованих двостандартну смартфонів Xiaomi можна на сайті інтернет-магазину www.xiaomi.ua.

«Можливість купувати сертифіковані двостандартні смартфони — то, чого українські користувачі очікували вже давно. За допомогою двостандартну смартфонів можна залишатися з номером свого оператора, при цьому користуючись 3G від Інтертелеком. Таким чином, абоненти не мають жодних обмежень, поєднуючи всі переваги послуг зв'язку в одному пристрої», — зазначив генеральний директор компанії Інтертелеком Борис Акулов.

 


Xiaomi Redmi 3 оснащується 8-ядерним процесором Quallcom Snapdragon 616, операційна система — Android 5.1 Lollipop. Діагональ екрану гаджета складає 5 дюймів; роздільна здатність основної камери — 13 МП, фронтальної — 5 МП. Акумулятор на 4100 мАг дозволяє смартфону працювати близько трьох діб при середньому навантаженні. Крім того, корпус пристрою виконаний з металу, що забезпечує гаджету високу міцність і зносостійкість.

 

Xiaomi Redmi Note 3 Pro працює на 8-ядерному процесорі Qualcomm Snapdragon 615. Операційна система — Android Android 5.1.1 Lollipop. 5,5-дюймовий екран пристрою відрізняється високою чіткістю зображення і якісною передачею кольору. Оптика, як і у інших даної лінійки, представлена 13 МП основний і 5 МП фронтальної камерами. Акумулятор ємністю 4100 мАг здатний підтримувати пристрою до 14 годин активної роботи без підзарядки і до 48 годин в режимі очікування.  Xiaomi Redmi Note 3 Pro_1.jpg

 


Xiaomi Mi4c працює на 6-ядерному процесорі Qualcomm Snapdragon. Операційна система — Android 5.1.1 Lollipop. Як і модель Redmi 3, Mi4c володіє 5-дюймовим дисплеєм, а також 13 МП основний і 5 МП фронтальної камерами. Ємність акумулятора пристрою становить 3080 мАг, яких вистачає на добу в режимі активної експлуатації.

 

Новини і прес-релізи