Новини

16.06.2016 09:08
Мобільний телефон ZTE S183 всього за 199 грн
Підключити прямий міський номер від Інтертелеком тепер ще вигідніше.

zte_199.png Супер знижка на мобільний телефон ZTE S183 в усіх центрах обслуговування абонентів Інтертелеком: до 31 липня діє спеціальна ціна на пристрій — всього 199 грн.

Мобільний телефон ZTE S183 з класичним кнопковим корпусом відрізняється компактністю і зручністю, що робить його оптимальним варіантом для активного щоденного використання. Модель підійде цінителям невибагливих і функціональних гаджетів, а також всім, кому важлива автономність: Li-Ion акумулятор 1000 мАг забезпечує ZTE S183 близько 8 годин роботи в режимі розмови і більше двох тижнів без підзарядки — у режимі очікування.

Підключайтеся до тарифних планів Інтертелеком і телефонуйте без обмежень всередині мережі та на місцеві міські номери, а також користуйтеся об'ємними пакетами хвилин для спілкування з абонентами інших мобільних операторів країни. При підключенні до 30 червня — подарунок: до 1050 хвилин на розмови з абонентами всіх операторів України!

Подробиці про акцію, а також наявність мобільних телефонів ZTE S183 запитуйте у центрах обслуговування абонентів Інтертелеком по всій Україні.

 

 

Новини і прес-релізи