Новини

14.06.2016 12:55
У польоті на швидкості 3G Турбо: Інтертелеком на Самальот fest 2016
Як пройшов самий ульотний фестиваль літа.

11-12 червня в Києві відбувся сімейний авіафестіваль Самальот fest. Вже третій рік він збирає в столиці відвідувачів різного віку, пропонуючи безліч цікавих активностей та розваг для дорослих і дітей. Інтертелеком у цьому році взяв участь в проведенні Самальот fest'а, виступивши в якості партнера 3G інтернету заходу.

Інтернет на швидкості 3G Турбо органічно влився в авіаційну тематику фестивалю, адже з ним користувачам в будь-якому місці та в будь-який час доступні «літаючі» швидкості мобільного інтернету від Інтертелеком. Оператор організував безкоштовний інтернет-доступ для гостей Самальот fest в спеціальній лаунж-зоні, де всі бажаючі могли з зручністю розташуватися на м'якому Wi-Fi-дивані, відпочити та поділитися враженнями про захід у соціальних мережах.

У бренд-зоні поруч відвідувачі тестували мобільні Wi-Fi роутери, які вміють роздавати 3G інтернет по Wi-Fi. Два таких пристрої були розіграні серед тих, хто сфотографувався в фотозоні та отримав лотерейний квиток, а інші відвідувачі майданчика Інтертелеком отримали миттєві призи за активність: брендовані сувеніри та знижки на придбання 3G пристроїв.

Для самих маленьких гостей Самальот fest Інтертелеком організував майстер-клас з виготовлення орігамі-літачків. Безліч цікавих активностей, пов'язаних спільною авіаційною тематикою, запропонували гостям і на інших майданчиках фестивалю: майстер-класи з авіамоделювання та управління дронамі, сферичний виїзний кінотеатр з тематичними мультфільмами, школа пілотів і авіаквести, експеріментаріум і лабораторія цікавою науки, лазертаг та fly-йога, а також 70 моделей літаків і вертольотів — весело і захоплююче провели час відвідувачі різного віку.

«Самальот fest — не тільки один з наймасштабніших фестивалів сезону, але ще й сімейний захід, на якому і діти, і дорослі змогли розважитися, дізнатися багато нового для себе та просто провести разом відмінні вихідні на природі. Ми раді, що виступили партнером 3G інтернету події та познайомили відвідувачів Самальот fest з 3G інтернетом від Інтертелеком, з яким вони зможуть завжди і всюди залишатися на зв'язку на швидкості 3G Турбо», — розповів генеральний директор компанії Інтертелеком Борис Акулов.

 

 

Новини і прес-релізи