Новини

10.06.2016 14:52
10 ГБ/місяць у подарунок при підключенні «Інтертелеком-ТВ»
Більше улюблених фільмів на найвигідніших умовах.

MEGOGO-10gb-350.jpgЯкщо ви ще не дивитесь фільми на Інтертелеком-ТВ, саме час почати — адже саме зараз Інтертелеком дарує кожному новому передплатнику «Кіно та ТБ: Оптимальна» від MEGOGO 10 ГБ високошвидкісного 3G трафіку щомісяця до кінця 2016 року!

«Кіно та ТБ: Оптимальна» — це 100 каналів з новинами, телепередачами, освітніми та розважальними шоу, а також 6500 кінофільмів без реклами у відмінній якості. А 10 ГБ подарункового трафіку в місяць дозволять вам повною мірою насолоджуватися усіма можливостями даної підписки. Дивіться фільми в HD-якості на великому екрані домашнього смарт-ТВ, включайте дітям мультики на планшеті, а батькам — улюблені передачі на зручному екрані ноутбука. І все це — одночасно з єдиним доступом до 3G інтернету від Інтертелеком для всіх пристроїв!

Активуйте підписку «Кіно і ТБ: Оптимальна» в особистому кабінеті (АССА) і приєднуйтесь до безмежного світу кіно від Інтертелеком з подарунками кожен місяць до кінця року!

Якщо ж ви хочете протестувати послугу, спробуйте «Інтертелеком-ТБ» безкоштовно протягом першого місяця з підпискою «Кіно і ТБ: Легка». Місяць використання послуги без абонентської плати — у подарунок.

 

 

 

 

Новини і прес-релізи