Новини

02.06.2016 12:33
Старт вашого безлімітного 3G літа!
100 днів 3G безліміту в подарунок при підключенні до тарифних планів Інтертелеком.

Інтертелеком відкриває літній сезон гарячими знижками на 3G інтернет. Насолоджуйтеся спілкуванням і онлайн контентом, не турбуючись про споживання мегабайт. Підключайтеся до тарифних планів «Інтертелеком» до 31 серпня і отримуйте 100 днів безлімітного 3G інтернету у подарунок!

100 днів 3G літа доступні і тим, хто вже є абонентом Інтертелеком. Всього за 100 грн ви можете отримати 30 ГБ високошвидкісного трафіку на 100 днів у додаток до мегабайт 3G в рамках своєї тарифної пропозиції.

Бажаючі отримати максимум 3G інтернету на найвигідніших умовах можуть вибрати тарифні пропозиції «Супер 3G планшет 40» і «Супер 3G планшет 70», при підключенні до яких до кінця червня діють знижки на абонентну плату за перші три місяці: вона становить 20 і 50 грн/місяць відповідно.

А тим, хто віддає перевагу поєднанню високошвидкісного 3G інтернету і якісного голосового зв'язку від Інтертелеком, варто звернути увагу на тарифний план «Супер смартфон 50» — оптимально збалансовану пропозицію з безлімітним спілкуванням всередині мережі, 200 хвилинами для дзвінків на інші мережі України, а також 2000 МБ 3G інтернету за 50 грн/місяць.

Не обмежуйте себе у споживанні онлайн контенту з безлімітом від Інтертелеком. Якісний і надійний швидкісний 3G інтернет від оператора сьогодні доступний на найширшій території покриття в Україні: відправляйтеся у відпустку і подорожуйте по найвіддаленіших куточках країни, залишаючись на зв'язку. Безмежне спілкування, онлайн мультимедіа-додатки та ігри, інформація та соціальні мережі доступні в будь-якому місці і в будь-який час.

Акційні умови «100 днів 3G літа» діють до 31 серпня 2016 року. Підключайтеся сьогодні і починайте свій безлімітний 3G сезон разом з Інтертелеком!

 

Новини і прес-релізи