Новини

02.06.2016 10:18
Тепер поповнювати рахунок можна в касах магазинів «Фора»
Вибирайте найбільш зручний для себе спосіб поповнення рахунку Інтертелеком.

Інтертелеком спільно з «БАНК ВОСТОК» реалізував новий спосіб поповнення рахунку — на касі в будь-якому з магазинів мережі «Фора». На сьогоднішній день в Україні налічується близько 240 магазинів мережі «Фора». Поповнити рахунок Інтертелеком можна в кожному з них.

Для поповнення назвіть касиру номер телефону і суму поповнення — від 1 до 1000 грн. Оплата здійснюється готівкою. Розмір комісії залежить від суми поповнення і становить від 2 до 4 грн.

«Магазини «Фора» розташовуються прямо в будівлях житлових будинків і є найближчими для багатьох покупців. А оскільки ми завжди шукаємо способи зробити нові послуги максимально зручними для своїх абонентів, запуск нової можливості для поповнення рахунку в «Форі» ідеально вписався в розвиток даної програми», — поділився директор департаменту абонентського обслуговування компанії «Інтертелеком» Андрій Семенов.

Нагадуємо, що поповнити рахунок Інтертелеком можна будь-яким зручним для вас способом:

  • платіжною карткою через системи Portmone, Приват Банк, Plategka, EasyPay, iPay.ua, ding і т.д.;
  • електронними платіжними системами (WebMoney, ГлобалМані);
  • готівкою в терміналах самообслуговування, відділеннях «Укрпошти», касах банків і центрах обслуговування абонентів, а також за допомогою скретч-карт;
  • переказом з/на рахунок іншого абонента Інтертелеком.

Детальніше дізнатися про способи поповнення рахунку можна на сторінці послуги.

 

Новини і прес-релізи