Новини

01.06.2016 15:17
Інтертелеком запропонував нову можливість для надання допомоги дітям
З 1 червня стартувало партнерство оператора з благодійним фондом «Таблеточки» в рамках нової ініціативи «Допомагати легко!»

Національний 3G оператор Інтертелеком запускає нову благодійну ініціативу «Допомагати легко!» у співпраці з фондом «Таблеточки». В рамках проекту кожен абонент оператора може замовити послугу «Допомагати легко!» в системі самообслуговування (АССА) та перерахувати кошти на рахунок фонду. Фінансування надійде безпосередньо на закупівлю медикаментів дітям, які потребують дорогого лікування. Про результати виконаної роботи можна буде дізнатися в новинах компанії, а також на сайті фонду — www.tabletochki.org.

Вартість активації послуги «Допомагати легко!» становить 5 грн.

«Таблеточки» — міжнародний благодійний фонд. Його діяльність в Україні зосереджена на захисті інтересів дітей з онкологічними захворюваннями, а також наданні паліативної та психологічної допомоги дітям і батькам. Заснований у 2011 році волонтерами, фонд продовжує активно розвивати волонтерський і донорський рух в Україні. «Таблеточки» працюють з органами державної влади та домагаються поліпшення системи захисту дітей з онкологічними захворюваннями.

«Ми дуже раді, що є організації, які активно займаються підтримкою незахищених верств населення, особливо якщо мова йде про допомогу дітям. Дізнавшись про фонд «Таблеточки», ми вирішили приєднатися до ініціативи збору коштів на закупівлю медикаментів на лікування дітей. Вирішили реалізувати таку допомогу на найближчий рік, у формі, доступній для кожного абонента Інтертелеком», — зазначив генеральний директор компанії Інтертелеком Борис Акулов.

«Ми дуже вдячні компанії Інтертелеком, яка ініціювала благодійну акцію до Дня захисту дітей! Літо — складний період для благодійних фондів, адже багато людей їдуть у відпустку, в той час як наші підопічні залишаються в лікарнях і продовжують боротися за свої життя. Всі ті клієнти Інтертелеком, які скористаються пропозицією, автоматично наблизять момент одужання онкохворих дітей і допоможуть нам купити необхідні для їх лікування медикаменти», — зазначила виконавчий директор фонду «Таблеточки» Ірина Литовченко.

 

 

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.06.2016 15:17

    Інтертелеком запропонував нову можливість для надання допомоги дітям

Подальші новини:

Новини і прес-релізи