Новини

30.05.2016 15:59
Інтертелеком запропонував учасникам столичного автошоу 3G інтернет
Як пройшло одне з найбільших подій у світі автомобільного бізнесу.

28 — 29 травня 2016 року в Києві відбулося Столичне Автошоу 2016 — один з наймасштабніших в Україні заходів, що привертає увагу великої кількості авто-любителів.

Гості події змогли ознайомитися з хітами продажів провідних брендів автомобільного ринку і виробників мототехніки. Крім того, на шоу були представлені новинки різних брендів, які Корпорація УкрАВТО презентувала в першому кварталі цього року. Для відвідувачів, які цікавилися покупкою засобів пересування, були передбачені спеціальні акції та традиційні тестдрайви моделей, які сподобались.

Серед розваг автошоу: стантрайдинг, шоу від Harley Davidson, велотреал, можливість поганяти на баггі по оффроад трасі, позмагатися в точності стрільби з лазерної гвинтівки, змагання з автослалому та картингу, кращі автомобілі країни від українських «тюнінг-ательє». Меломанів розважали відомі українські гурти «ТНМК» і «Тартак».

Спонсор Столичного автошоу 2016, оператор Інтертелеком, запропонував гостям протестувати 3G роутер і перевірити свої знання доріг нашої планети, зігравши в віртуальну гру Geoguеssr, а також — спеціальні ціни на 3G обладнання.

Всі учасники активностей від Інтертелеком стали учасниками розіграшу головних призів — двох мобільних Wi-Fi роутерів і чотирьох крокомірів Xiаomi на головній сцені.

«Унікальна можливість ознайомитись з новинками і популярними моделями не тільки зарубіжного а й вітчизняного автопрому, говорить про особливе місце автошоу серед подій автомобільної галузі. Ми раді були підтримати автошоу і запропонувати автолюбителям можливість використання 3G інтернету практично в будь-якій точці України, особливо, напередодні сезону відпусток», — зазначив генеральний директор компанії Інтертелеком Борис Акулов.

 

 

Новини і прес-релізи